petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Selamun Aleyküm [ Muhammet ÇELİK ]

Konusu 'Tekrar Döndüm' forumundadır ve Muhammet ÇELİK tarafından 3 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Muhammet ÇELİK

Cümleten Selamun Aleyküm :)

Siteyi sattıktan sonra yeni site sahibi arkadaşımız geçmişe dönük birçok konu benim kullanıcı adıma kayıtlı olduğundan kullanıcı adımı değiştirdi ve bende bu yüzden yeniden üye olmak zorunda kaldım :) Yeniden aranızdayım :) Siteyi sattıktan sonra yeni bir proje üzerinde yoğunlaşmaya başladım. Allah nasip ederse yeni projemiz Eylül ayında tam anlamıyla aktif olacaktır. 27 Ağustos'da Ankara'da düğünüm var hepinizi bekliyorum :) Düğünümün yaklaşıyor olması nedeniyle biraz yoğun bir süreç geçirmekteyim bu yüzden internete pek fazla giremiyorum ama Allah nasip ederse düğünün hemen sonrasında yine eski günlerde ki gibi sürekli aktif olacağım.

Bu arada birçoğunuz biliyordur hatta daha önce sitede konu dahi açmıştım bu anlatacağım konuyla alakalı :) Üretime başlıyorum gibisinden bir konu açmıştım :) Allah'ın izniyle profesyonel kafesim ve profesyonel ekipmanlarım bayram sonrası geliyor. Yeni evimde tam anlamıyla profesyonel bir şekilde üretime başlıyorum. Kafesimin kurulum aşamasından tutunda kuşlarımın yemlerini, sularını vs. koyduğum anlara kadar herşeyi detaylıca videoya çekip sizlerle paylaşacağım :)

Şimdiden hepinize iyi bayramlar diliyorum. Sağlıcakla kalın. Her şey gönlünüzce olsun inşAllah.

Sevgi ve Saygılarımla.

Gökhan Almar ve SAHİN bunu beğendi.
  2. Süleyman Ekinci

Süleyman Ekinci Active Member

Beğenileri:
    146
    Allah hayırlı mübarek etsin abi inşaAllah. Allah yar ve yardımcın olsun sabırsızlıkla bekliyoruz :)

3. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    Hocam sizin en büyük hizmetiniz sehirlerarasi kargo gondermek olsa keske..

4. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    Proje ve düğün hazırlıklarında Allah yardımcın olsun, takipteyim

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Muhammed Kardesim basarilar

6. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    65
    Merhaba, Ankaradan Rainbow muhabbet kuşu üreticisi olarak Muhammet Çelik ismi geçiyor. Ama kullanıcı kısmında misafir yazıyor. Site üzerinden irtibat kurabiliyor muyuz Muhammet Bey ile?

7. Fatih SEVİM

Fatih SEVİM Active Member

Beğenileri:
    99
    Muhammet Bey kuracağınız yuvaya Allah huzur nasip etsin. Şimdiden tebrikler. Proje çalışmanız konusunda da başarılar dilerim.

Sayfayı Paylaş