Karadeniz Pet

Selamun Aleyküm Siten Hayırlı Uğurlu Olsun Kardeşim

• Konbuyu başlatan ilyashicyilmaz
  • Başlangıç tarihi
I

ilyashicyilmaz

Guest
Merhaba hayırlı geceler. Kardeşim siten çok guzel olmuş hayırlı uğurlu olsun.

Aleyküm selam İlyas abim ailemize hoşgeldin sefalar getirdin.. Allah razı olsun abi çok sağol teşekkür ederim :) Seni burada gördüğüme inan çok şaşırdım :) Çok sağol abi yaa..

Hoşgeldin ilyas abi :)

Canım benim inan siten çok hoşuma gitti inşallah istediğin gibi olur. Yardıma ihtiyacın olursa her konuda yardımcı olurum kardeşime.

Çok sağol abi Allah senden razı olsun.. Şuan buraya üye olmuş olman bile beni çok ama çok memnun etti çok sağol abim yaa :)

Bu arada İlyas abimi tanımayanlar için kısaca bahsedeyim kendisinden :)

İlyas abim R10 adındaki webmaster platformundan bir abim kendisi domain avcısı :) Sağolsun sitemize üye olarak bizlere destek olmaya gelmiş.. Allah razı olsun kendisinden..

Hoşgeldin ilyas abi :)

Çok sağol abi Allah senden razı olsun.. Şuan buraya üye olmuş olman bile beni çok ama çok memnun etti çok sağol abim yaa :)

Bu arada İlyas abimi tanımayanlar için kısaca bahsedeyim kendisinden :)

İlyas abim R10 adındaki webmaster platformundan bir abim kendisi domain avcısı :) Sağolsun sitemize üye olarak bizlere destek olmaya gelmiş.. Allah razı olsun kendisinden..

Allah senden de razı olsun kardeşim! Senin guzel dualarin yeterli. Çok beğendim siteni bak bende ozendim şimmdi inan domain bakıyorum ama senin sektorun dışı :)

Aleyküm selam hoş geldiniz İlyas bey aramıza...

ilyas bey hoşgeldiniz...

hoşgeldiniz İlyas bey..

aramıza hoşgeldiniz ilyas bey