Karadeniz Pet

Selamun Aleyküm

• Konbuyu başlatan Şehmus BAKIR
  • Başlangıç tarihi
Ş

Şehmus BAKIR

Guest
arkadaşlar ben şehmus bakır istanbul esenlerde petshopçuyum muhammet kardeşimin bana daveti üzerine aranıza katılmak nasip oldu.inşallah burda birbirimizden öğreneceğimiz ilimleri hep beraber saygı ve sevgi çerçevesinde tahsil ederiz..Ayrıca siteniz hayırlı olur inşallah muhammet çelik kardeşim..saygılar

aleyküm selam aramıza hoşgeldin eski arkadaş ve abilerimizi tekrardan aynı çatı altında topluyoruz .iyi forumlar diliyorum

Hoşgelmişsiniz abi.Bu sitede daha doğrusu böyle bilgili ve tecrübeli kişiler arasında eminim sizde benim gibi hızla bilgilenip birçok yanlışınızı kendiniz farkedeceksiniz :) İyi akşamlar.

inşallah sizlerinde desteğini bekliyoruz yeni katılımcılar için.

Şehmus abim ailemize hoşgeldin sefalar getirdin inan bana seni aramızda görmekten büyük mutluluk duydum güzel abim :) Allah razı olsun teklifimi geri çevirmeyip aramıza katıldığın için çok teşekkür ederim.. İnşAllah sen ve senin gibi değerli abilerimin, kardeşlerimin destekleriyle sitemiz çok daha iyi yerlere gelecektir zamanla..

Şehmus abim ailemize hoşgeldin sefalar getirdin inan bana seni aramızda görmekten büyük mutluluk duydum güzel abim :) Allah razı olsun teklifimi geri çevirmeyip aramıza katıldığın için çok teşekkür ederim.. İnşAllah sen ve senin gibi değerli abilerimin, kardeşlerimin destekleriyle sitemiz çok daha iyi yerlere gelecektir zamanla..

hoşbulduk kardeşim ALLAH hepimizden razı olsun..bende aranıza katılmaktan mutluluk duydum..değerler karşılıklı olup daim olur inşallah..her işin başında besmele ve her işin başarısında sabır vardır kardeşim ALLAH başarılarınızla ve sabrınızla sizleri mükafatlandırsın ..saygılar

Şehmus abi hoşgeldin sefalar getirdin..seni buralarda görmek ne güzel..Umarım bol sohbetli keyifli ve bilgi dolu paylaşımlarla vakit geçiririz artık formumuzda..

saygılarımla..

Eski sitede hayranı olduğum kişilerden birisiydi Şehmus abim :) Çok şey öğrendim onun sayesinde Allah razı olsun kendisinden.. İnşAllah buradada paylaşımlarda bulunarak bizi bilgi birikiminden mahrum etmeyecektir..

Şehmus abi hoşgeldin sefalar getirdin..seni buralarda görmek ne güzel..Umarım bol sohbetli keyifli ve bilgi dolu paylaşımlarla vakit geçiririz artık formumuzda..

saygılarımla..

hoşbulduk serkan inşallah buralarda olmaya çalışacaz zaman buldukça

inşallah abi herzaman...

Eski sitede hayranı olduğum kişilerden birisiydi Şehmus abim :) Çok şey öğrendim onun sayesinde Allah razı olsun kendisinden.. İnşAllah buradada paylaşımlarda bulunarak bizi bilgi birikiminden mahrum etmeyecektir..

eyvallah kardeşim sevgiler karşılıklıdır..bildiğimizi sizlerden asla esirgemedim ve esirgemem hayırlısı olsun

Aleyküm Selam hoşgeldiniz şehmus abi iyi forumlar...

aleyküm selam şehmus bey...hoşgeldiniz...bu işin ustalarından öğreneceğimiz çok şey var...