petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Selamun Aleykum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kenan Köylü tarafından 12 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Kenan Köylü

Kenan Köylü New Member

Beğenileri:
    0
    Acil yardim edin arkadaslar kusum hic ucamiyo

Kuslarda ucamama hastaligi varmi acaba? Ben 2 ay once 2 aylik bi kus aldim aldigimda ucamiyodu bende zamanla ogrenir herhalde dedim ama hala ilk gunku gibi 4 aylik kus ama hic ucamiyo ayni sorunlara karsilasanlar nasil bir cozum buldular banada soylerlerse cok sevinirim TESEKKURLER...

#1 Kenan Köylü, 12 Nisan 2016
    Son düzenleme: 12 Nisan 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ve aleykumselam bazı hastalıklar sebebiyle ucamayabilirler

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    As Yani Kanatları Yağlanmış Olur Filan Az Uçar Ama Belki Kanatlarında Bişey Vardır Kanat Filandamı Çırpmıyor

4. Kenan Köylü

Kenan Köylü New Member

Beğenileri:
    0
    Darkredblue ucuyo ama cok zorlaniyo hergun cikariyorum antreman gibi ucmayi ogrensin diye ama esi gibi ucamiyo benim bildigim normalde kuslar en fazla 2 aylik oldumu ucmayi ogrenir ...

Sayfayı Paylaş