Karadeniz Pet

Selen Abla Doğum Günün Kutlu Olsun

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Selen abla doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu, huzurlu, sağlıklı senelere diliyorum :)

Allah seni eşinden, ailenden ve sevdiklerinden ayırmasın inşAllah.

336.png

ayyyyyyyyyy gözlerim doldu :))) çooook teşekkür ederim ablammmm benimm nice nice senelere inşallah sizlerle birlikte..canım ailemle eşimle ve sizlerle..iyiki tanımışım sizleri..

ayyyyyyyyyy gözlerim doldu :))) çooook teşekkür ederim ablammmm benimm nice nice senelere inşallah sizlerle birlikte..canım ailemle eşimle ve sizlerle..iyiki tanımışım sizleri..

İyiki bizlerde senin gibi hayat dolu, neşeli, güzel mi güzel bir ablamızı tanımışız :) İyiki varsın abla.

Tüm sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz, mutlu, sağlıklı ve huzurlu seneler dilerim Selen hanım.

doğum günün kutlu olsun canım benim sevdiklerinle nice mutlu, sağlıklı, huzurlu, aşklı yıllara :)

Doğum günün kutlu olsun , bi ömür daha geride kaldı git gide yaşlanıyoruz artık.

Ablam doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere...

Moderatör tarafında düzenlendi:
nice yaşlara abla Allah uzun ömürler versin...

çooook teşekkür ederim ablam :) amin hepimize Allahım uzun ömürler versin..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

Tüm sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz, mutlu, sağlıklı ve huzurlu seneler dilerim Selen hanım.

çok teşekkür ederim Cem bey.hepimiz için mutlu,huzurlu seneler inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:23 -->-> Daha önceki mesaj 01:22 --

doğum günün kutlu olsun canım benim sevdiklerinle nice mutlu, sağlıklı, huzurlu, aşklı yıllara :)

bebeğimmmm bitanecik aslım çok teşekkür ederim nice senelere hep beraber inşallah mujukss

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:23 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

Doğum günün kutlu olsun , bi ömür daha geride kaldı git gide yaşlanıyoruz artık.

çok teşekkür ederim evet yaşlanıyoruz şarap misali olmaya başlıyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

Ablam doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere...

çok teşekkür ederim hep birlikte nice senelere ablamm

aileniz ve sevdiklerinizle beraber nice mutlu yıllara kavuşmanız dileğiyle doğum gününüz kutlu olsun...

Kıskandımmm :) moderator diye ayrım yapmayın benimde doğum günüm :):):) şaka bi yana bi forumda böyle konular gormek çok güzel yeni yaşınız sağlıklı ve mutlu olsun sevdiklerinizle bir ömür nice senelere inşallahhh heee bide sağlıklı kuşlar :)

Kıskandımmm :) moderator diye ayrım yapmayın benimde doğum günüm :):):) şaka bi yana bi forumda böyle konular gormek çok güzel yeni yaşınız sağlıklı ve mutlu olsun sevdiklerinizle bir ömür nice senelere inşallahhh heee bide sağlıklı kuşlar :)

yok valla ayrım yapmıyoruz lütfen böyle düşünmeyin :) gerçekten doğum gününüz mü..eğer doğum gününüzse kutlu olsun nice yaşlara..

metocash sizinde dogum gununuz kutlu olsun nice mutlu senelere :)

Abilerim ablalarım kardeşlerim hepinize mutlu yıllar herkese allahtan sıhhat huzur en güzel yavrular ve bol para diliyorum. ( Bugün doğum günü olmayanlar da dahil peşinen kutlayayım dedim :) )

Doğduğun iyi olmuş abla :) Nice mutlu yıllara diliyorum :)

Geri