Karadeniz Pet

Seleneks adlı vitamin aldım yorumlarınızı bekliyorum (fotoğraflı)

Ottoman.45

Meraklı Üye
Seleneks adlı e vitamini ve selenyum karışık bir vitamin tarzi birşey aldım erkek ve dişileri ayırdım bunu daha önce kullanan var mı faydasını yada zararını gören var mı kuşlara bunu veriyorum çok az şekilde kaç gün devam etmeliyim
http://www.dostpetshop.com/urun.php?cid=24&uid=833
Bu da ürünün linki

Ekli dosyalar

• received_285062068679462.jpeg
    received_285062068679462.jpeg
    58.9 KB · Görüntüleme: 55
  • received_285062205346115.jpeg
    received_285062205346115.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 49
Ürün içeriği hakkında biligi verebilirmisiniz ve birde ne onaylı üretildiği hakkında.

Attığım linkten bakabilirsiniz orada yazıyor hepsi bende ilk defa aldım

E vitamini türevi bir ilaç kuşları eş tutturmak ve kızıştırmak için kullanılan bir ilaçtır.

Onun için veriyorum zaten bunu erkeklerle dişiler kaç gün bunu kullanarak ayrı tutayım 15 gün yeterli olur mu ki ve gerçekten işe yarıyor mu

Şimdi kullanılan ilaçların kuşlara yararı olduğu kadar biraz zararı da var. Doğal yollarla kuşlarnızı kızıştırmanız daha iyi olacaktır.

Uzun zamandır bekledim kavga etmeye başladılar sanki kötüye gidiyor gibi oldu bende daha ince hiç yaomamistim ilk defa deniyorum inşallah kuşlara zararı olmaz çok işe yarıyor diye de oluyor hiç yaramıyor diye de oluyir

Şimdi kuşlarınız içgüdüsel olarak istemediği birşeyi ilaç takviyesi yaparak ortaya çıkartmak onlara zararlı olacaktır. Bu süreç içerisinde değilde kuşlarınız kendiliğinden kızıştıktan ve çiftleştikten sonra vermenizi tavsiye ederim . Şuan için güzel bir mama yapmanız ve probiyotik kullanmanız yeterli olacaktır.

Mamayı iki günde bir yapıp veriyorum mutlaka eksik etmiyorum

Yiyorlar genelde butiryirlsr şimdi birde kocaman kafes yaptım küçük geliyor diye rahat olsunlar diye

Ekli dosyalar

• IMG_20171015_172002.jpg
    IMG_20171015_172002.jpg
    4.3 MB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20171015_171935.jpg
    IMG_20171015_171935.jpg
    4.1 MB · Görüntüleme: 37
yuvalıkları alt tarafa değilde yukarı tarafa taksanız daha iyi olurdu.

Artık değiştirmesi çok zor olur onu ya böyle sorun mu yapar

Sorun cikaracaksa bir şekilde yapmaya çalışırım

Sorun yapmaz da yukarda olması daha iyi olacaktır.Genel olarak kuşların komunu da 2m yükseklikte olması daha iyi olacaktır.

Ya telleri kescem yukardan yer accam yada telkeri söküp yerini degistircem o ozaman bunu yaoasiya kadar bile ne çektim

Kesmeyin ters çevirmeniz daha iyi olacaktır . Ya da internet üzerinden ölçülere göre sadece öntel satışı yapıyorlar . Ölçülere göre sipariş verebilirsiniz.

Yer değiştiririm ama aşırı ugrastirir beni yarın bakarım artık yukardan kesip tel kapakları var fazla onları takabilirim oraya fazladan bir kapı olmuş olur

Geri