Karadeniz Pet

Sen yerdekilere merhamet et ki Allah'ta sana merhemet etsin (Hadis-i Şerif)

• Konbuyu başlatan Yılmaz Ç.
  • Başlangıç tarihi
Y

Yılmaz Ç.

Guest
Merhaba,
Uzun zamandır böyle bir konu açmak istiyordum bu güne nasip oldu.
Bu konuda sokaktaki kardeşlerimiz için yapılacak güzel projeleri paylaşacağım konu sizinde katkılarınızla, başka buluşları görürsem güncelleyeceğim
vp12y.jpg

vp1kb.jpg

Kuşlar İçin
vp1d7.jpg

vp1ft.jpg

vp1fy.jpg

Köpek ve kediler için
vpgxn.jpg

http://youtu.be/BA-Sr6Fr_-4

Moderatör tarafında düzenlendi:
paylaşım için tesekkürler keşke hepimiz bu kadar duyarlı olabilsek ;)

çok anlamlı bir paylaşım benim muhabbet kuşlarına bekçilik eden bir sokak kedisi var kış olunca onu besliyoruz tabi her sabah dama karışık yemler bırakıyorum kuşlar için ama yeterli değil

Süper bir paylaşım , emeğine sağlık..

O zaman ne diyoruz herkez elini taşın altına koysun ve yukardaki resimlerden en az 1 tanesini uygulasın..

odamın penceresinin onundeki mermere kusumun yeminden,meyve vs koyuyorum karsıdaki güvercinler ve serceler gelip yiyorlar gercekten güzel bir paylasım

Teşekkür ederim güzel sözleriniz için. "Allah der ki; Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. Onlar şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklardır!.."

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

Konu güncel.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

Gerçekten çok az ilgi var. İlginin daha çok olmasını rica ediyorum Lütfen!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

Konu Güncel