petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sen yerdekilere merhamet et ki Allah'ta sana merhemet etsin (Hadis-i Şerif)

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Yılmaz Ç. tarafından 19 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Yılmaz Ç.

Merhaba,
    Uzun zamandır böyle bir konu açmak istiyordum bu güne nasip oldu.
    Bu konuda sokaktaki kardeşlerimiz için yapılacak güzel projeleri paylaşacağım konu sizinde katkılarınızla, başka buluşları görürsem güncelleyeceğim

Kuşlar İçin
    Köpek ve kediler için
    http://youtu.be/BA-Sr6Fr_-4

#1 Yılmaz Ç., 19 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Aralık 2013
  2. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    paylaşım için tesekkürler keşke hepimiz bu kadar duyarlı olabilsek ;)

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çok anlamlı bir paylaşım benim muhabbet kuşlarına bekçilik eden bir sokak kedisi var kış olunca onu besliyoruz tabi her sabah dama karışık yemler bırakıyorum kuşlar için ama yeterli değil

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Süper bir paylaşım , emeğine sağlık..

O zaman ne diyoruz herkez elini taşın altına koysun ve yukardaki resimlerden en az 1 tanesini uygulasın..

5. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    odamın penceresinin onundeki mermere kusumun yeminden,meyve vs koyuyorum karsıdaki güvercinler ve serceler gelip yiyorlar gercekten güzel bir paylasım

6. Yılmaz Ç.

Teşekkür ederim güzel sözleriniz için. "Allah der ki; Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. Onlar şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklardır!.."

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

Konu güncel.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

Gerçekten çok az ilgi var. İlginin daha çok olmasını rica ediyorum Lütfen!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

Konu Güncel

Sayfayı Paylaş