Karadeniz Pet

Sende gittin be sultanım :( :( :( :(

cixsower

Meraklı Üye
Az önce elimde can çekişerek öldü çok igrenç bi duygu ya :( ne denediysem düzelmedi ishal yüzünden sultanı kaybetim :( UNUTULMUYACAKSIN :(

sabah açıp akşam soldun be gülüm
oysa ne de güzeldin
kıskandırdın herkesi
yanlızlıgıma vedaydın
başka diyarlara gitmenin ne anlamı vardı
bir günlük hatıralar bıraksanda
elimde aldıgın son nefeslerin
zamanın bile arkandan üzüldüğü
yüzyıllara kanat çırpacak ..

Son düzenleme:
Çok acı bir durum Allah rahmet eylesin

Bende kuşunu o şekilde kaybettim kalpkrozi toparliyamadim baya bi süre allah rhmt eylesin

Çok üzüldüm. Keşke fotoyu paylaşmasaydınız. Kötü oldum.

hiç yavru almışmıydınız kuşunuzdan? profilinizde ki resimde gördüğüm kadarıyla almışsınız gibi görünüyor. eğer elinizde hala yavru varsa sultanın anısına onu besleyip büyütün acınızı biraz dindirir kafanızı dağıtır unutmanızı biraz daha kolaylaştırır saygılar.

hiç yavru almışmıydınız kuşunuzdan? profilinizde ki resimde gördüğüm kadarıyla almışsınız gibi görünüyor. eğer elinizde hala yavru varsa sultanın anısına onu besleyip büyütün acınızı biraz dindirir kafanızı dağıtır unutmanızı biraz daha kolaylaştırır saygılar.

Fotraftaki maviş sultan iyileşseydi yavru alırdım ondanda ama olmadı hergün düzenli şırıngayla damlatıyodum agzına ilaçlarını iyi oldu biraz 10 gün sonra yine kötüleşti düzelmedi artık evde 3 çift kuşum var 4 yavru 2 yetişkin hepsi bana alışkın ama sultanın avucumda can çekişip ölmesine dayamadım bişi yapamıyodum işte ona üzülüyom :( acı çekmesin diye dua edebildim sadece :(

Geri