Karadeniz Pet

Sera Bronchipur W 50 ml ile ilgili ilk yorumlarım

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
ürünü almadan önce sizinle paylaşmıştım ürünleri 3 gündür kullanıyorum adını verdiğim ürünü 3 gündür paşanın yemine damlatıyorum. ürünün prospektüsünde iştah açıcı olarak yazıyordu. Paşa mamayı pek sevmiyordu bir kaç parça alıyordu. aynı mamayı bugün paşaya verdim ve hiç durmadan yiyor mamanın başına 3 kez gitti ve yarımşar saat ayrılmadı :) istediğimde buydu güzel yiyor. sanırım ilacın faydası var. diğer ürünlerle ilgili yorumlarımda gelecek bir kaç güne....

ylnız dikkatli ol yağlanmasın paşa. mamanın fazlası zarar biliyorsun :) sonra tosun paşa olur adı :)

yok yok mamayı haftada bir veriyorum. birde paşanın kapısı açık sürekli geziyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

bu seranın enerji içeçeği ve iştah açıcı olarak sattığı bir ürün. bueya yorum yaparken de korkuyorum reklam amacım yok

hmm bebeklere versemmi ki bende? topiş olsunlar biraz. vecihi ye yaklaşsalar

yok yok mamayı haftada bir veriyorum. birde paşanın kapısı açık sürekli geziyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

bu seranın enerji içeçeği ve iştah açıcı olarak sattığı bir ürün. bueya yorum yaparken de korkuyorum reklam amacım yok

yok yahu ne reklamı sonuçta bilgi paylaşmak ve edinmek için burdayız. bende kullanabilirdim ama maşallah benimkiler yeteri kadar oburlar. hele sülüman bir günde 1 büyük yemlik tüketiyor sonra akıllı yemliğe sarıyor :)

bende sülümanı aldığım üreticinin tavsiyesi ile versele laga frutti patee yaş mama aldım. çok önerdi. pek ilgilenmedi

ercan bey bu ürün çok değişik kokuyor mamaya 5 damla kattım mamada sadece ilaç kokuyor :) ürünü yavrularda kullanacaksanız az kulanın derim ağır gelmesin. ben sera active plus ve birde sera diapour aldım onların yorumuda daha sonra gelecek onlar için daha erken

ercan bey bu ürün çok değişik kokuyor mamaya 5 damla kattım mamada sadece ilaç kokuyor :) ürünü yavrularda kullanacaksanız az kulanın derim ağır gelmesin. ben sera active plus ve birde sera diapour aldım onların yorumuda daha sonra gelecek onlar için daha erken

valla bakalım siz bir deneyin ona göre bizde faydalanırız ama benimkilerin yem ve mama yeme konusunda baya bir şanslıyım sorun yaratmıyorlar. en sevdikleri ucuz mama ama :)

benim bildiğim bu ürün soğuk algınlığı, bronşit gibi hastalıklarda kullanılıyor, iştah da açabilir ama bu ürünün hasta olmayan kuşa vitamin gibi kullanılmasını yanlış buluyorum, bende soğuk algınlığı olan kuşumda kullandım ve bir faydasını göremedim, hatta kuşumu kaybettim, mama yeme konusuna gelince yavruyken mama yememiş bir kuşu mamaya alıştırmak zor oluyor, alıştığı zamanda yemeden duramıyor, bence kuşunuz mamaya alıştığı için çok çok yedi, ilaçla ilgisi olmayabilir...

kaan bey propektüsde yazanlar aynen şu şekilde. hayvanların hastalığa ve soğuk algınlığına direncini artırır. iştah açıcı ve enerji verici özelliği vardır. Kuşların burunlarının temizlenmesini sağlayarak daha rahat nefes almalarını sağlar. Seranın en büyük özelliğide tamamen doğal bitki özlerinden oluşması yanı tam anlamıyla ilaç değil yem katkısı. mesela bu ürün ekinezya özü. Ekinazyanın faydalarını biliyoruz zaten

Mustafa bey benim kuşlarımdada mama sıkıntısı var.Ne zaman hevesle haftada 1 defa mamalarını hazırlasam biraz bakıyorlar 10 20 sn bile sürmüyor sonra ugramıyorlar bile mamanın yanına.Bende bu seranın ürününü listeme yazdım yakın zamanda alacam.Diğer ilaçlarla ilgili yorumlarınızıda bekliyorum dört gözle.

kaan bey katılmadı ama ben işe yaradığını düşündüm. birde darıyı çimlendirip mamanın içine yeşil kısımlarını katarak deneyin

musatafa bey bende kullanıyorum bu ürünü memnun kaldım dişi kuşum soğuk almıştı yaklaşık 1 haftadır devamlı uyku halindeydi 3 gündür kullanıyorum şimdi cok iyi kendine geldi ben suyuna kattım SERA markasını herkese öneririm daha önce balık beslerken çeşitli ürününü kullandığım bir marka çok faydasını gördüm şimdi de kuşlarımda kullanmaya başladım pişman olacağımıda hiç sanmıyorum

musatafa bey bende kullanıyorum bu ürünü memnun kaldım dişi kuşum soğuk almıştı yaklaşık 1 haftadır devamlı uyku halindeydi 3 gündür kullanıyorum şimdi cok iyi kendine geldi ben suyuna kattım SERA markasını herkese öneririm daha önce balık beslerken çeşitli ürününü kullandığım bir marka çok faydasını gördüm şimdi de kuşlarımda kullanmaya başladım pişman olacağımıda hiç sanmıyorum

YELİZ HANIM BENDE SERAYI akvaryumculuğumdan biliyorum. paşam içinde kalite ararken rastladım ve memnun kaldım 3 günde. sera active plus ı da kullanıyorum onunda etkilerini görmeye başladım ama erken diye yorum paylaşmıyorum az daha zaman geçsin.

yorumlarınızı bekliyorum o zaman mustafa bey ;)

Geri