petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sera Bronchipur W 50 ml ile ilgili ilk yorumlarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa BÜYÜK tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    ürünü almadan önce sizinle paylaşmıştım ürünleri 3 gündür kullanıyorum adını verdiğim ürünü 3 gündür paşanın yemine damlatıyorum. ürünün prospektüsünde iştah açıcı olarak yazıyordu. Paşa mamayı pek sevmiyordu bir kaç parça alıyordu. aynı mamayı bugün paşaya verdim ve hiç durmadan yiyor mamanın başına 3 kez gitti ve yarımşar saat ayrılmadı :) istediğimde buydu güzel yiyor. sanırım ilacın faydası var. diğer ürünlerle ilgili yorumlarımda gelecek bir kaç güne....

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    ylnız dikkatli ol yağlanmasın paşa. mamanın fazlası zarar biliyorsun :) sonra tosun paşa olur adı :)

3. Aylin ACAR

4. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    yok yok mamayı haftada bir veriyorum. birde paşanın kapısı açık sürekli geziyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

bu seranın enerji içeçeği ve iştah açıcı olarak sattığı bir ürün. bueya yorum yaparken de korkuyorum reklam amacım yok

5. Aylin ACAR

hmm bebeklere versemmi ki bende? topiş olsunlar biraz. vecihi ye yaklaşsalar

6. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    yok yahu ne reklamı sonuçta bilgi paylaşmak ve edinmek için burdayız. bende kullanabilirdim ama maşallah benimkiler yeteri kadar oburlar. hele sülüman bir günde 1 büyük yemlik tüketiyor sonra akıllı yemliğe sarıyor :)

bende sülümanı aldığım üreticinin tavsiyesi ile versele laga frutti patee yaş mama aldım. çok önerdi. pek ilgilenmedi

7. Aylin ACAR

o meyveli mama çok çirkin kokuyor ya .

8. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    kokusu değil yararı önemli aylin hanım ;)

9. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    ercan bey bu ürün çok değişik kokuyor mamaya 5 damla kattım mamada sadece ilaç kokuyor :) ürünü yavrularda kullanacaksanız az kulanın derim ağır gelmesin. ben sera active plus ve birde sera diapour aldım onların yorumuda daha sonra gelecek onlar için daha erken

10. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    valla bakalım siz bir deneyin ona göre bizde faydalanırız ama benimkilerin yem ve mama yeme konusunda baya bir şanslıyım sorun yaratmıyorlar. en sevdikleri ucuz mama ama :)

11. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    benim bildiğim bu ürün soğuk algınlığı, bronşit gibi hastalıklarda kullanılıyor, iştah da açabilir ama bu ürünün hasta olmayan kuşa vitamin gibi kullanılmasını yanlış buluyorum, bende soğuk algınlığı olan kuşumda kullandım ve bir faydasını göremedim, hatta kuşumu kaybettim, mama yeme konusuna gelince yavruyken mama yememiş bir kuşu mamaya alıştırmak zor oluyor, alıştığı zamanda yemeden duramıyor, bence kuşunuz mamaya alıştığı için çok çok yedi, ilaçla ilgisi olmayabilir...

12. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    kaan bey propektüsde yazanlar aynen şu şekilde. hayvanların hastalığa ve soğuk algınlığına direncini artırır. iştah açıcı ve enerji verici özelliği vardır. Kuşların burunlarının temizlenmesini sağlayarak daha rahat nefes almalarını sağlar. Seranın en büyük özelliğide tamamen doğal bitki özlerinden oluşması yanı tam anlamıyla ilaç değil yem katkısı. mesela bu ürün ekinezya özü. Ekinazyanın faydalarını biliyoruz zaten

13. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mustafa bey benim kuşlarımdada mama sıkıntısı var.Ne zaman hevesle haftada 1 defa mamalarını hazırlasam biraz bakıyorlar 10 20 sn bile sürmüyor sonra ugramıyorlar bile mamanın yanına.Bende bu seranın ürününü listeme yazdım yakın zamanda alacam.Diğer ilaçlarla ilgili yorumlarınızıda bekliyorum dört gözle.

14. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    kaan bey katılmadı ama ben işe yaradığını düşündüm. birde darıyı çimlendirip mamanın içine yeşil kısımlarını katarak deneyin

15. Duranettin ERAYDIN

Herşey mubişler için.

16. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    kesinlikle :)

17. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    musatafa bey bende kullanıyorum bu ürünü memnun kaldım dişi kuşum soğuk almıştı yaklaşık 1 haftadır devamlı uyku halindeydi 3 gündür kullanıyorum şimdi cok iyi kendine geldi ben suyuna kattım SERA markasını herkese öneririm daha önce balık beslerken çeşitli ürününü kullandığım bir marka çok faydasını gördüm şimdi de kuşlarımda kullanmaya başladım pişman olacağımıda hiç sanmıyorum

18. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    YELİZ HANIM BENDE SERAYI akvaryumculuğumdan biliyorum. paşam içinde kalite ararken rastladım ve memnun kaldım 3 günde. sera active plus ı da kullanıyorum onunda etkilerini görmeye başladım ama erken diye yorum paylaşmıyorum az daha zaman geçsin.

19. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    yorumlarınızı bekliyorum o zaman mustafa bey ;)

20. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    10güne kadar inş...

Sayfayı Paylaş