petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sera disropur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem AYGÜL tarafından 8 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Bu ilaci nerden bulabilirim sanalda alamam gitti giidiyor gibi, petshop soruyorum avisol var diyo sizce o nasi? Hangi petshoplarda bulabilirim ist. Avcilardayim

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Sera pahali oldugu icin bulamazsiniz kolay kolay balik urunleri oluyor petshoplarda genelde internetten almistim ben zamaninda hepsini

3. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Avisol ishal ilaci nasi size?

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    avisol vitamindir ishal ilacı değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:58 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

avidiare sizin dediğiniz ishal ilacı ama ben biyoteknik ürünlerini sevmiyorum önermem internetten alsana niye almıyorsun birde kusunuz ishal mi?

5. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Avisal diye bi ishal ilaci var dedi ama avideara demek istemisde olabilir serayi buldum mecidiyekoyde istanbulun en iyi petshoplarindan buldum telini gidip alcam kredi kartim yok anlamiyorumda pek sitelerden zaten buldum ama gerek kalmadi evet ishal 1 gun duzeldi yine basladi halsizligi yok ama serayla duzelcek insallah

#5 Erdem AYGÜL, 8 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 8 Ağustos 2014
  6. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    son kullanma tarihine mutlaka bakın hem kutu hemde kutunun içindeki ürünün son kullanma tarihine bakıp öyle alın

7. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Tamam bakicam saolun yorumlar icin

8. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş