Karadeniz Pet

Sera'nın bu ürünlerini alacağım

Sera (Activ Plus W) Hamster Vitamini 50 ml almak istediğimde bu ürün için kuşlara ağır geldiğini söyleyerek sadece sera mineral plus ve Sera Vitamin Plus V almamı önermişlerdi canpet sitesinden alışveriş yaparken.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:53 --

Farklı ürünler denemek istiyorsanız benim kullandığım.
Probaviti Kuşlar İçin Bağırsak Sağlığı İçin Yem Katkısı 300 Gr
Orlux Pick Tüm Kuşlar İçin Kemirme Blok Taş 350 gr
Chemopharma Üzüm Şekeri 150 Gr(enerji)
BreedMax Kuş Maması ve Katkısı 1 kg
NATURAL BİRA MAYASI 850 GR - VITAMINOR
Trixie kuş iyot kemirme taşı S
Sera Mineral Plus V
KING FLORA DIGEST 250 ML(iştah açıcı)
Supervit forte

ürünlerin şiparışını verdim. seranın kendi sitesinden de bilgi aldım ürün muhabbetlerde de iyi sonuç veriyormuş ama ölçülerini az kullanarak. diğer iki ilçta ishal ve soğuk algınlığı için piyasadaki en etkili ilaçlarmış.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

sera activ plus hamster vitamini olarak değil kuşlar ve sürüngenler için enerji verici olarak satılıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

sanırım bu ürünleri hiç kullanan yok

ürünlerin şiparışını verdim. seranın kendi sitesinden de bilgi aldım ürün muhabbetlerde de iyi sonuç veriyormuş ama ölçülerini az kullanarak. diğer iki ilçta ishal ve soğuk algınlığı için piyasadaki en etkili ilaçlarmış.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

sera activ plus hamster vitamini olarak değil kuşlar ve sürüngenler için enerji verici olarak satılıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

sanırım bu ürünleri hiç kullanan yok

ürünleri kullandıktan sonra yorumlarını bana yazarmısın lütfen

2 güne elime ulaşır inş yazarım sonuçlarını. benim bunlarım almamdaki sebepte yarıyıl tatilinde 2 haftalığına birine emanet edeceğim korkuyorum iyi bakamaz diye. o zamana güçlendirmek istiyorum

Geri