Karadeniz Pet

SERA'nın hangi vitaminlerini almalıyım?

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Kafam çok karıştır.Vitamin plus alcaktım ama Sera Bronchipur W Bitkisel Enerji İçeceği diye başka bir çeşit var.Hangisini alsam isabet olur acaba

onuda forumda kullanan vardı ama adını hatırlamıyorum aramaya sera yazarmsıısn o kişiye soralım

bence enerji içeceği insanlara bile zararlıyken kuşlara vermek yanlış :)

bütün vitaminler ışıktan bile bozulurlar ama 1 hafta gidicek vitamin yoktur dostum havayla etkileşince bozulurlar

sera plus v vitamin kullanabilirsin en etkilisi ve güzel bir vitamin kombinasyonudur.

Sera Vitamin Plus V Kuşlar İçin Vitamin 15 ml / Kuş / Papağan Vitamini - Papağanlar için Vitamin / Juen Pet Market / Pet Shop
Cihan Hocam, şimdi bunda haftalık 5 damla diyor. Suyuna kattığımızda 1 hafta boyunca o su durur mu yoksa değiştirmek gerekir mi daha kısa sürelerde?
Gerçi değişik suluk boyları var nasıl ayarlanacak o damla sayısı, belki ambalajında yazıyordur.

Sera Vitamin Plus V Kuşlar İçin Vitamin 15 ml / Kuş / Papağan Vitamini - Papağanlar için Vitamin / Juen Pet Market / Pet Shop
Cihan Hocam, şimdi bunda haftalık 5 damla diyor. Suyuna kattığımızda 1 hafta boyunca o su durur mu yoksa değiştirmek gerekir mi daha kısa sürelerde?
Gerçi değişik suluk boyları var nasıl ayarlanacak o damla sayısı, belki ambalajında yazıyordur.

Haftalık 5 damla şu şekilde orta boy suluk için mesela pazartesi suluğuna 3 damla damlattınız salı akşam ilaçlı suyu aldınız temiz taze su verdiniz
cuma günü 2 damla damlattınız bu şekilde kullanabilirsiniz.

daha küçük ilaç sulukları satılıyor sadece ilaç vereceğiniz zaman kullanabileceğiniz.

fakat bana vitamin öner derseniz aminosol oneririm

sera ürünleri kalitelidir diye düşünüyoruz markaya güveneriyoruz

Geri