Karadeniz Pet

serçew yavrusu ve mubişler

Seda CAN

Meraklı Üye
Komşumuz bulmuş bize getirdi 2 tane serçe yavrusu. şimdilik iyi gibiler yumurta sarısı bisküvi su karışımından cıvık mamayı şırıngayla veriyorum kuşlara kursakları bayağı dolu. yanlnız tek korkum üzerlerindeki parazitler =( çok parazitleri var mubişlerimden uzak tutuyorum ama yine de önlem olarak mubişlerimize hengi dış parazit ilacını önerirsiniz??

Hiçbir şey bulamazsanız sirkeli su ile banyo yaptırın veya banyo yapmayı bilmiyorlarsa spreyle sıkın

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Komşumuz bulmuş bize getirdi 2 tane serçe yavrusu. şimdilik iyi gibiler yumurta sarısı bisküvi su karışımından cıvık mamayı şırıngayla veriyorum kuşlara kursakları bayağı dolu. yanlnız tek korkum üzerlerindeki parazitler =( çok parazitleri var mubişlerimden uzak tutuyorum ama yine de önlem olarak mubişlerimize hengi dış parazit ilacını önerirsiniz??

Bence birbirlerinden uzak yerlerde hatta mümkünse ayrı odalarda tutmanda fayda var.

ayrı odalardalar zaten ama yine de önlemimi alayım maksimum 1 haftaya gider tahminen serçeler de hadi bakalım. evimiz bayram yeri gibi şen oldu her odadan ses geliyor =D

Helal olsun ;) serceyi besliyorsun sanslıymış serçeler kedilere yem olmadılar

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O serçe yaşar ama ölürse cok günah arkadaşm :)

minik kuş uçalı çok oldu ama anısına fotoyu yükleyeyim (=
4LndZA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:57 -->-> Daha önceki mesaj 12:47 --

Çok teşekkürler (=

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:57 -->-> Daha önceki mesaj 12:57 --

helal olsun iyi bi davranış :) bikaç tane foto atsana merak ettim de..

Çok sağolun (=

Emeğinize sağlık. inşallah sizin sayenizde o serçeler de bir gün anne baba olacaklar :) çok güzel bir davranış. tebrik ederim sizi.

minik kuş uçalı çok oldu ama anısına fotoyu yükleyeyim (=
4LndZA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:57 -->-> Daha önceki mesaj 12:47 --

Çok teşekkürler (=

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:57 -->-> Daha önceki mesaj 12:57 --

Çok sağolun (=

Başarılı :)

Geri