Karadeniz Pet

Ses dinletmek

• Konbuyu başlatan AngryBirds
  • Başlangıç tarihi
A

AngryBirds

Guest
Bugün yeni kuş aldım öyle yaklaştırınca elimi uçup duruyor salıncağa fln çıkmıyor yemek yemeyip su içmiyordu sonra başka muhabbet kuşu sesi dinlettim salıncağa fln çıktı iyimidir sizce?

Lütfen isim soyisim kullanın. Kusunuz yeni bir ortama giriyor. Etrafı tanımaya çalışıyor. Otmemesi, yemek yememesi normal. Bir iki gune düzelir. Kus sesi dinlediğiniz de bugün aldığınız hayvan dükkanı daki kuşlar var sanıp hareketleniyordur. Bence dinletmeyin. Kendi haline bırakın.

Son düzenleme:
Sakın kuş sesi vs açmayın büyük hata edersiniz . kuşunda bir psikolojisi var empati yapın ara ara

Sakın kuş sesi vs açmayın büyük hata edersiniz . kuşunda bir psikolojisi var empati yapın ara ara

Ben de pazar günü aldım yaklaşık 1 aylık birazdan tüm sorularımla birlikte konu açacağım hiç sesi çıkmıyodu bi dinleteyim dedim açtım hemen ötmeye başladı kapatınca ötmedi :/ hata ettim sanırım bundan sonra dinletmesem düzelir mi yoksa sorun olur mu :(

kuşa kuş sesi dinletmenin bi zararı yok. aksine kuş mutlu olur müzik veya kuş sesi duyunca.çünkü onlarda sürü psikolojisi var.

kuşa kuş sesi dinletmenin bi zararı yok. aksine kuş mutlu olur müzik veya kuş sesi duyunca.çünkü onlarda sürü psikolojisi var.

ama kuş şu anda tek hani kuş sesini duyunca arkadaş var sanar ama olmadığını anlayınca psikolojisi bozulur mu acaba?

Biriniz iyi biriniz kotu diyor napicaz :D sakin kus hic cikmadigi salincaga cikti ters dondy fln canlandi baya

Alışmasını istiyorsanız yapmamalısınız

e o zaman dışarıdan gelen kuş sesini nasıl engelleyeceksin onuda görmüyo onada karşılık veriyor ;)

kuş sesi derken nasıl bir kuş sesi mesela papağanların ve muhabbet kuşlarının tehlike anında yada bişeyden rahatsız oldukları anda çıkarttıkları sesler vardır bunları dinletmemelisiniz.

Agalar, tecrübenin olmadığı yerde mantık başlar kimi demiş mutlu oluyor ıvır zıvır kardeşim kuşu yoktan olan şeyi var gibi gösterip mutlu edeceğine inanıyonuzda. Siz sahip diye niye yaşıyonuz onu anlamadım siz geçin şarkılar söyleyin muhabbet edin dertleşin sizle mutlu olsun en azından karşısında canlı kanlı ses duyar.

Geri