petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ses dinletmek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve AngryBirds tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. AngryBirds
    Gizli

Bugün yeni kuş aldım öyle yaklaştırınca elimi uçup duruyor salıncağa fln çıkmıyor yemek yemeyip su içmiyordu sonra başka muhabbet kuşu sesi dinlettim salıncağa fln çıktı iyimidir sizce?

2. Özgür AKSOY

Beğenileri:
    1
    Lütfen isim soyisim kullanın. Kusunuz yeni bir ortama giriyor. Etrafı tanımaya çalışıyor. Otmemesi, yemek yememesi normal. Bir iki gune düzelir. Kus sesi dinlediğiniz de bugün aldığınız hayvan dükkanı daki kuşlar var sanıp hareketleniyordur. Bence dinletmeyin. Kendi haline bırakın.

#2 Özgür AKSOY, 17 Haziran 2013
    Son düzenleme: 17 Haziran 2013
  3. MuhammetKüçük
    Gizli

Sakın kuş sesi vs açmayın büyük hata edersiniz . kuşunda bir psikolojisi var empati yapın ara ara

4. Sinan Özen
    Gizli

Ben de pazar günü aldım yaklaşık 1 aylık birazdan tüm sorularımla birlikte konu açacağım hiç sesi çıkmıyodu bi dinleteyim dedim açtım hemen ötmeye başladı kapatınca ötmedi :/ hata ettim sanırım bundan sonra dinletmesem düzelir mi yoksa sorun olur mu :(

5. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kuşa kuş sesi dinletmenin bi zararı yok. aksine kuş mutlu olur müzik veya kuş sesi duyunca.çünkü onlarda sürü psikolojisi var.

6. Sinan Özen
    Gizli

ama kuş şu anda tek hani kuş sesini duyunca arkadaş var sanar ama olmadığını anlayınca psikolojisi bozulur mu acaba?

7. AngryBirds
    Gizli

Biriniz iyi biriniz kotu diyor napicaz :D sakin kus hic cikmadigi salincaga cikti ters dondy fln canlandi baya

8. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Alışmasını istiyorsanız yapmamalısınız

9. Furkan MUTLU
    Gizli

e o zaman dışarıdan gelen kuş sesini nasıl engelleyeceksin onuda görmüyo onada karşılık veriyor ;)

10. kuş sesi derken nasıl bir kuş sesi mesela papağanların ve muhabbet kuşlarının tehlike anında yada bişeyden rahatsız oldukları anda çıkarttıkları sesler vardır bunları dinletmemelisiniz.

11. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Agalar, tecrübenin olmadığı yerde mantık başlar kimi demiş mutlu oluyor ıvır zıvır kardeşim kuşu yoktan olan şeyi var gibi gösterip mutlu edeceğine inanıyonuzda. Siz sahip diye niye yaşıyonuz onu anlamadım siz geçin şarkılar söyleyin muhabbet edin dertleşin sizle mutlu olsun en azından karşısında canlı kanlı ses duyar.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu sesleri

,
  2. muhabbet kuşuna kuş sesi dinletmek

,
  3. muhabbet kusuna muhabbet sesii dinnletilir mi

,
  4. muhabbet kuşu kuş sesi dinletmek,
  5. kusumu ötmesi için başka kuşların sesini dinletmek doğru mu,
  6. muhabbet kusuna kendi sesini ,
  7. muhabbet kusuna kus sesi dinletilince ne yapmali,