petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ses hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer Macit tarafından 1 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhabalar,

Uzun süredir forumdan uzakta kaldım , 6 7 aydır evlilik işlerimle uğraşıyorum 1 ay önce evlendik =) Şuan sorunum yan komşum kuşlarımdan rahatsız oluyorlar ( 4 tane mevcut) kuş sesini şikayet edebilir mi? Bunun seviyesi var mı? Sorun yaratır mı?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Merhaba hayırlı ugurlu olsun mutluluklar bence şikayet edemez o kadar kuşu

3. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    Bizim komşuda rahatsızdı bi kaç kere k.b dedim ısrar edince bende bizimki yine kuş sesi sizden gelen sesleri söylemeye dilim varmıyor diye gelen sesleri söyledim utandı yüzü kızardı beni gördüğünde başı eğik geçiyor :) eğer ses ve rahatsızlık veriyorsa karşı tarafta bi nevi tehdit edebilirsiniz eğer yoksa geceleri örtü falan deneyin kafese.

#3 veysel boz, 1 Aralık 2015
    Son düzenleme: 1 Aralık 2015
  4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    gece ses yokta gündüz vakitleri tabiki oluyor ben sevdiğim için hoşuma gidiyor zabıta falan şikayette yaptırımı yoktur dimi internette okuyorum bulamadım da net cevap

Sayfayı Paylaş