petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ses kaydı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 10 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 7 günlüğüne evde yokum tek olan erkek kuşumun yemi suyu oyuncaklarını fln tam takır yerinde birde canı sıkılmasın ve konusmayi öğrenmeye ara vermesin diye cicikus sesini telefonuma kayıt edicem ve günde 8-9 dakika dinleyecek birde ayna takacagım acaba bunun konuşmasına yardımı olurmu ve kendini yanlız hissetmez bu sayede sizce doğrumu yapıyorum ?

#1 İsmail GÜLPINAR, 10 Ekim 2013
    Son düzenleme: 10 Ekim 2013
  2. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Aynayı koymazsan daha iyi olur arada ses iyi gelir canı sıkılmaz

3. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Aynayı koymassam bir zilli salıncagı 2 tane ayrı zili birtane zilli topu var bunlar yeterli olurmu ayna olmadan canı sıkılmazmı ?
    Arkadaslar az bir sürem kaldı lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

4. Cihan41
    Gizli

Cihan41 Guest

ayn takma konuşmayı öğrenmez artı senlede ilgilenmez birz bekle öğrenir

5. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    7 gün evde yoksan 8-9 dk. nasıl kayıt dinleyecek? Ayna hariç diğerleri iyidir ama 7 gün uzun bir süre!

6. aleynaa
    Gizli

aleynaa Guest

kuşu bir tanıdığına bıraksan iyi olur, 7 gün yanlız olmaz Ne kadar çok oyuncak olsa bile yanlız kaldıgı için intihar edebilir ..

7. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Telefona kayıt edip yanına koyacağım saat te 1 dk calacak
    Ztn kuş kafesi cok seviyo 30 dk lıgına zar zor cıkarıyorum dişarı.

8. mesutyldrm
    Gizli

Sadece kuş sesi içeren kayıtları kesinlikle tavsiye etmiyorum kuşun psikolojisi bozuluyor, kuşun sese karşılık vermesi ile haberleştiğini düşünmeyin kuş ses duyuyorsa o kuşu yanında ister uzakta değil. Konuşan muhabbet kuşlarının ses kayıtları da belki bir nebze olsun konuşmalarına yardımcı olur. En önemli faktör düzenli olarak onu sevmeniz sabahın ilk saatlerinde, akşam yatmadan önce düzenli kelime tekrarı yaptırmanızdır.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. cicikus ses kaydi indir