petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ses konusunda yardım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk ÖZÖKTEM tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Faruk ÖZÖKTEM

Merhaba arkadaşlar benim şikayetim var :)
    Evimde odalara dağıtarak baktığım 2 adet sevda pağanım ki ( seslerini bilirsiniz :) ) 5 adet muhabbetim var. Ve sabahları acayip şekilde ses yapıyorlar ev ahalisininde uykusunu böldükleri için olay bana patlıyor :D.

Ben şikayetçi değilim tabi de bu olay için bir çözüm var mı bildiğiniz ya da yöntem en azından sabahları için ev o kadar büyük değilki başka odaya koyayım uzak bir yere raahtsız etmesinler ayrı bir dükkan ve mekan tarzı yerim de yok :)

İşin garibi bir iki takım daha almayı düşünüyorum ama aramızda ;)

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    karartan perde black out perde ismiyle satılır alırsanız hiçbir sorun kalmaz 30 40 liraya çözüm bulursunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:10 --

ama uzun alın yani yere kadar 2.70 boy enide ölçünüze göre ayarlarsanız sorununuz çözülmüş olur yüzde 95 ışık keserler benim kuslarım ben uyanana kadar dinleniyorlar hiç ses cıkarmazlar siz uyanıp perdeyi açana kadar

3. Faruk ÖZÖKTEM

Vallahi teşekkür ederim sağolun hemen temin edeceğim :)
    Yoksa ya onları gönderecekler evden ya beni :)

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    koyu renkleri tercih edin birde tek parça yaptırın kesin çözümdür rahat edersiniz hatta evde anlayan varsa kumasını al evde dikin dahada ucuza getiriisin

#4 Ömer Macit, 19 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 19 Temmuz 2014
  5. Faruk ÖZÖKTEM

Eyvallah hocam sağolun anne dikiş nakış bölümü mezunu yine işimiz ona düştü gönlünü alacağız bir şekilde ona yaptıracağız :)

Sayfayı Paylaş