Karadeniz Pet

Ses konusunda yardım :)

• Konbuyu başlatan Faruk ÖZÖKTEM
  • Başlangıç tarihi
F

Faruk ÖZÖKTEM

Guest
Merhaba arkadaşlar benim şikayetim var :)
Evimde odalara dağıtarak baktığım 2 adet sevda pağanım ki ( seslerini bilirsiniz :) ) 5 adet muhabbetim var. Ve sabahları acayip şekilde ses yapıyorlar ev ahalisininde uykusunu böldükleri için olay bana patlıyor :D.

Ben şikayetçi değilim tabi de bu olay için bir çözüm var mı bildiğiniz ya da yöntem en azından sabahları için ev o kadar büyük değilki başka odaya koyayım uzak bir yere raahtsız etmesinler ayrı bir dükkan ve mekan tarzı yerim de yok :)

İşin garibi bir iki takım daha almayı düşünüyorum ama aramızda ;)

karartan perde black out perde ismiyle satılır alırsanız hiçbir sorun kalmaz 30 40 liraya çözüm bulursunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:10 --

ama uzun alın yani yere kadar 2.70 boy enide ölçünüze göre ayarlarsanız sorununuz çözülmüş olur yüzde 95 ışık keserler benim kuslarım ben uyanana kadar dinleniyorlar hiç ses cıkarmazlar siz uyanıp perdeyi açana kadar

Vallahi teşekkür ederim sağolun hemen temin edeceğim :)
Yoksa ya onları gönderecekler evden ya beni :)

Vallahi teşekkür ederim sağolun hemen temin edeceğim :)
Yoksa ya onları gönderecekler evden ya beni :)

koyu renkleri tercih edin birde tek parça yaptırın kesin çözümdür rahat edersiniz hatta evde anlayan varsa kumasını al evde dikin dahada ucuza getiriisin

Son düzenleme:
Eyvallah hocam sağolun anne dikiş nakış bölümü mezunu yine işimiz ona düştü gönlünü alacağız bir şekilde ona yaptıracağız :)

Geri