petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ses Sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Özkaynak tarafından 11 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet Özkaynak

Ahmet Özkaynak New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar şimdi evde bir muhabbet kuşum var sağlıklı maaşallah :D Şimdi ben bir çift alıp hobi olarak üretmek istiyorum :) bizim kuş oturma odasında bir çift de benim odaya alasım var ama birbirlerine çok ötmelerinden korkuyorum :confused: benim odayla oturma odası arasında 2 oda var . benim sormak istediğim şey birbilerini duymasınlar bunu nasıl sağlarım :confused:

2. botaninko

botaninko New Member

Beğenileri:
    0
    ben sağlayamadığımdan bir çift kuşla yetinmeye karar verdim :F aynı yerde olmayınca ötüşüyorlar. çok gürültü oluyor.

3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  4. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Kuş sesi huzur verir bende aynı durumda baktkm ötüyor ama tek kuş bırakmayın.Ona da eş alın.

5. Ahmet Özkaynak

Ahmet Özkaynak New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam aldım 1 sene yaşadı öldü dişi olan 1,5 yaşında falanmış aldığımda zaten :( o kadar bilgim yoktu büyük almışım bide eş tutmuyo bi zaman artık hazır eş tutmuş istiyorum :)

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Birbirlerinin seslerini duyacaktir ve yan yana koymaya mecbur kalacaksiniz

Sayfayı Paylaş