petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ses

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve paşavesevimli tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. paşavesevimli

paşavesevimli New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim bir çift kuşum var ve ne yaptıysam yapayım kendime alıştıramadım :) ben de kendime tek besleyeceğim bir kuş almak istiyorum sorum şu :
    dişi mi daha çok öter erkek mi ?? çift kuşlarımda erkek olan çok rahatsız ediyor diye dişi bir yavru almak istiyorum acaba doğru mu yapıyorum..

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

2. Yusuf ŞANLI

Erkek disiden daha guzel oter bir kac ses cikarir disi nerdeyse tek ton oter ve erkegi alistirmk daha kolaydir bulabilirseniz yeni yeme dusmus guzel bir erkek alin

3. paşavesevimli

paşavesevimli New Member

Beğenileri:
    0
    benim erkek kuşum çığlık atarmışçasına sesler çıkardığı için çok rahatsız edici oluyor dişiler de aynı şekilde bağırır mı diye merak ettim dişiler sessiz ise dişi almak istiyorum

4. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Dişiler zor alışıyor hemde cok isirır.yeni yeme düşmüş1.5_2aylik yavru erkek alirsan kolay alisir hemde konuşturursun

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    alıştırmak ve konuşturmak için en ideali yavru erkek

Sayfayı Paylaş