petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sessiz ortam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Elif Akyüz tarafından 10 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Arkadaşlar bu sessiz ortam hakkında soru sormak istiyorum. Sessiz ortamda değillerken kurlar hiç durmuyordu. Sessiz ortama koydum anca uyuyorlar. Normalde hep oturduğumuz odadaydılar. Biz yokken gene suskunlardı. Biz geldiğimizde öpüşüp duruyorlardı. Arada bir gözetliyorum açıkcası. Biz yokken hep uyuyorlar. Sizce ne yapayım eski yerlerine alayım mı. Erkek uyuklarken hep mırıldanarak uyuyordu yavaş yavaş ötüyordu hiç sesi çıkmıyor şuan

#1 Elif Akyüz, 10 Haziran 2016
    Son düzenleme: 10 Haziran 2016
  2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    yer değişikliği kuşların en gıcık olduğu şeydir , zamanla alıştıklarında tekrar devam edeceklerdir

3. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    Eski alışık olduğu ortamda yüksek yere as, ortam değişikliği strese sokar

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Yerlerini mecbur kalmadıkça değiştirmeyin

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yavru olunca gurultulu ortamda fena stres oluyorlar. Sessiz ortam sart. 1 cift daha alin o zaman.☺

6. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Malesef inanın zor yer buldum bunlara 2. Çifti nereye koyarım bilmiyorum.

7. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    benim evde 6 çift muhabbetim var hepsi bir odada ben odada oturursam muhabbet sağlam ben çıktımmı + 70 yaşın kahve muhabbetine dönüyo oda çıt yok rahatsız edilmeyecek dendi pek girmiyodum ama baktım olmuyo bide televizyon koydum odalarına kuş olduklarını hatırladılar

8. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Cevap: sessiz ortam

Aynen benimkide aynı sorun. Ama elbet bi gün vereceklerdir yavru. Eski yerlerine almak zorunda kaldım. 1 haftadır salıncak kavgası yapıyorlar. Başka salıncak taktım yok illaki o salıncak. O salıncağı çıkardım bu seferde hep uyudular. Bende böyle olmayacak diye gene oturduğumuz odaya koydum. Artık ne gelirse şansıma. Yeter ki iyi anlaşsınlar

Sayfayı Paylaş