Karadeniz Pet

..Sessiz ortamda konuşmuyo

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Gündüz evde yalnız. Tv felan açık değilse çıt ses çıkarmaz. Bir ses duyarsa kendi kendine vıcırdanıyo. Bu vıcırdanma konuşması için pratik olurmu. Öyle ise radyo felan açalım diyorum

kısık ses ile müzik dinletebilirsiniz ama konusmasını istiyosanız siz ilgilenin onunla konussun sürekli bir kelimeyi tekrar edin örn : cicikus bunu hep söyleyin zamanla oda söylüyücek ondan sonra dier kelimeleri ögrenmesi uzun sürmüyor

Kendiniz ilgilenin konustunu duyunca sevinciniz dahada katlanir

kısık ses ile müzik dinletebilirsiniz ama konusmasını istiyosanız siz ilgilenin onunla konussun sürekli bir kelimeyi tekrar edin örn : cicikus bunu hep söyleyin zamanla oda söylüyücek ondan sonra dier kelimeleri ögrenmesi uzun sürmüyor

Kendiniz ilgilenin konustunu duyunca sevinciniz dahada katlanir

1 aydır cicikuş diyorum dinliyo ama tık yok. 1 ay daha deneyecem olmadı kuş değişecem. Toplamda 2 ay edecek çünki

1 ayda bizim bile söyleyemediklerimiz oluyor, idare edin zaman tanıyın

Masallah tam zamani konusmaya devam et benimkin 2,5 aylikti cicikus demeye basladi umarim seninkide konusur

Bizimkine çok benziyo maşallah.Bizimki de 3 gün önce cici kuş dedi yani aldıktan 2 ay sonra filan.sabredin zamanla olur inşallah :)

biraz daha sabredin, kuşunuz çok güzel, göndermeyin evden hemen... 1-2 aya konuşur bu kuş inşallah :)

Ben kovaliuorum artik bunalttigi oluyor ben 1 aylikken aldim ilk zamanlar kaciyordu zamanla alisti simdi gitsin diye ben kovaliyorum zaman ver seninkide oyle olucak inan

1 aydır cicikuş diyorum dinliyo ama tık yok. 1 ay daha deneyecem olmadı kuş değişecem. Toplamda 2 ay edecek çünki

Çok sağlıklı maşallah ve çok sevimli kesinlikle sabret ilgilen arkadasinla konuşur gibi sohbet et yakında konuşacaktım ve sende arada artık sussan diyeceksin sakın değiştirme SABRET kardeşim ;)

Radyo, tv dinletmek konuşması için olumsuz olabilir çünkü söylemesini istediğiniz kelimeyi sürekli ona tekrar etmeniz gerek. Radyoda çok değişik sesler duyunca sizin kelimeleri ezberleyemez.

Maşallah. Siz almadan kendiliğinden uçup size gelirmi. 1 ayda hala gelmiyo benimkide.

aslında bizimki de yeni yeni geliyo omzumuza felan sabret onunla daha fazla sabahları ilgilen o zaman daha keyifli oluyorlar yani bizimki öyle. Eline gelmesini istiyosan sevdiği oyuncağı ya da yem koy gelsin.Bizim kini pinpon topuyla alıştırdım bi de kafes ayna falan olmasın kendini göreceği şeyler.Rahat ol alışır o.Bizimkine her gün cici kuş demekten kedi köpeğede cici kuş diyorum o derece :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri