petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sevda papağanı çiftiyle ilgili sorular

Konusu 'Cennet Papağanı Üretimi' forumundadır ve Doğukan Hazar tarafından 1 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113

Bugün hazır sevda papağanı çifti aldım. Aldığim kişi daha once 4 yavru almış olduğunu ama aradan 1 yıla yakın zaman gectiğini söyledi. Ben ilk kez bu türü beslicem. Dolayısıyla bazi sorularim var. Cevaplarsanız sevinirim
    1- Parmak suluk denilen sudan su içebilirler mi ? Gagaları biraz büyük ya ,sığar mı diye düşündüm.
    2- Kuşlar ilk gelir gelmez dişi yuvalığa girdi. Muhabbetteki gibi yuvalığa girmesi iyiye mi işaret? Yoksa bunlarda alışkanlık mı?
    3-Bende normal muhabbet yemi var. Aldığim kişi tuzsuz papağan çekirdeği alip muhabbet yemine karistirmami soyledi. Cekirdek vermesem kuşlar için kötü mü olur?
    4- Cinsiyetini nasil anliyorsunuz :D çatı yöntemi falan dediler ama çözemedim

Sayfayı Paylaş