petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sevda papağanı egitim icin yardım lütfen:((

Konusu 'Cennet Papağanı Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Çağrı GÖKÇEK tarafından 20 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İyi günler papağan club ailesi :)) 1 hafta once yeni yeme dusmus sevda papağanı aldım fakat ilk geldiği günden beri yerinde durmuyor hep korku içinde tel den tele atlıyor elimi 3. Gun kafesten içeri soktum ve parmağımı koparacak şekilde issiriyor ve hergun bunu yapıyor son 2 gün kusumun tuyleri arasında küçük solucan gibi böcek gordum sprey sıkıyorum acaba onun rahatsizligi mi simdiye kadar alismamasi sinirliliği
    Ve nasıl eğitebilirim ?

Teşekkür ederim şimdiden :))[​IMG]

2. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    137
    diğer sitemiz olan papaganclub üzerindende aynı konuyu açtığınız için cevap oradan verilmiştir.

3. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Orada tam cevabi alamadim ve online kişiler yok malesef

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    737
    maşallah çok güzel kuş fakat bu platform da daha çok muhabbet konusunda bilgili arkadaşlar istisna farklı türler besleyenler oluyor tabi

Sayfayı Paylaş