Karadeniz Pet

Sevda Papağanı

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
Arkadaşlar son 1 haftadır sevda papağanlarına merak sardım. Nereden bulabilirim fiyatları nedir? Bakımı nasıldır bilgisi olan var mı?

fiyatları 70-80 tl arası değişiyor.bakımı kişiye göre değişir

Evde besleyeceksen çok bağırıyorlar Murat bey haberiniz olsun..

nasıl bulabilirim peki? ve de tek beslenir mi eğitimi vs nasıldır?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

Evde besleyeceksen çok bağırıyorlar Murat bey haberiniz olsun..

çok mu bağırıyorlar? peki eğitilmezler mi?

Arkadaşımda evde besliyordu ama sırf seslerinden dolayı mecburen bıraktı..İnanılmaz bağırıyorlarmış..

serkan bey e katılıyorum bir çok kişi vermeye çalışıyor elindekini. özellikle tiz çığlıkları bıktırıyor sahiplerini :)

Bende cennet veya sevda arıyorum forumda konuda var ama bir türlü yavru bulamadım.
Yavruların eğitimi kolay ama yetişkin çok zor. Abimin cennet vardı çok tatlı kendini sevdiren bişeydi. Bağırması falan kafeste kalmaktan dolayı oluyor çıkarınca duruyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende cennet veya sevda arıyorum forumda konuda var ama bir türlü yavru bulamadım.
Yavruların eğitimi kolay ama yetişkin çok zor. Abimin cennet vardı çok tatlı kendini sevdiren bişeydi. Bağırması falan kafeste kalmaktan dolayı oluyor çıkarınca duruyor.

sultan papağanı almanızı tavsiye ederim.

Sultan bakımı nasıl kolay mı?
Yorumlara bakılırsa cennete bulaşmamak gerek :)

bana göre çok zevkli yeri geliyor öldürmek istiyorsun sultanı yeri geliyor eline alıp sevmek istiyorsun böyle yani :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

bakımı kolay .

Size bir site her ilden yawru var
Papagan clup.yalniz ben beslemis biri olarak kesnlikle önermemg

Mustafa kardesim.o verdigm siteye gercek isim soyisimle uye ol.cok özenli üreticiler var bileziklide var ev üretimi yapanda.ama dedigm gibi rengine aldanmayin.ve essiz yaşayabilcek kus degl.7 aydan sonra yaptigi kur hareketlerine uzulup aliyorsunuz yanina ama ozamanda ses ikiye katlaniyor.erkegi disisi kur hareketine kadar asla anlaslmiyor.o bile yaniltiyor.o siteye uye olun bak.neler neler ögreneceksiniz.papagan club

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Yawru mavru sökmüyor onlarda.muhabbet gibi cana yakin degller.insana güvenleri sıfır.

Geri