Karadeniz Pet

Sevda Papağanı

tabi kişiden kişiye değişir saygı duyuyorum yorumunuza :)

Cok nadir 20tanede 1 uysal cikiyor.karekterlerine bagli ve dedigim gibi insana guveni sifir.ama cift alcaksaniz ve ses sizi uzmezse alirsiniz.lovebird familyasndan.aşk kuşu onlar.tekken strese girip tüylerini yoluyorlar.ama ben cok ilgilenirim derseniz siz bilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:25 --

Ben cok degstm.korkuyor die,hatta üretimden 60gunluk aldigim halde alistiramadim.yada sansm yoktu biri datcadan bhri ankaradan geldi.en yakin örnegi benim. 20gun önce öldu cennetim.konum var papaganim hakkinda.ama memnun kalmadim sesinden

bu arada murat sen sultan dan nilgün hanım sevda papağanından bahsediyor :) durum biraz karıştı :)

Evet yaw kuşlar karisti.ben sultani severim cennetide uzaktan severim.:)))evde beslemeye cesaret edemeyebilirm :)))

Mustafa kardesim.o verdigm siteye gercek isim soyisimle uye ol.cok özenli üreticiler var bileziklide var ev üretimi yapanda.ama dedigm gibi rengine aldanmayin.ve essiz yaşayabilcek kus degl.7 aydan sonra yaptigi kur hareketlerine uzulup aliyorsunuz yanina ama ozamanda ses ikiye katlaniyor.erkegi disisi kur hareketine kadar asla anlaslmiyor.o bile yaniltiyor.o siteye uye olun bak.neler neler ögreneceksiniz.papagan club

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Yawru mavru sökmüyor onlarda.muhabbet gibi cana yakin degller.insana güvenleri sıfır.

aman aman kalsın hocam korktum ben iyice :)

Kafaya koyduysan kimse engelleyemez sizi :))) alin deneyin.banada söylendi cok ama kafama koymustum almaliydim.ama benlik degilmis.sabirsiz biri olarak:)))

yavrulari 70 80 tl civari bulabilirsiniz... sultan papağanlar kücükken fazla bagirmiyor ama buyunce cok bağiyormuş eğitmeseniz tabi. eğitirseniz cok bağrimaz...

Egerki bilezikli ve herseyi ile mükemmel bir kuş istiyorsan.100tlyi gözden çıkarmalısın 25tl muavin parası var :)))) yada 20

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

Petshoplarda kaçak olarak gelen yabaniler var cere olayi olmadigi icin yawru olup olmadıgini burun cizgileri ve ayaklardaki koyu katmandan anlarsın.ama onun icinde cok okuman lazım resim bakman lazim.formlari okuman lazım arkadasım yoksa yabani kuşla kandirilman kaçınılmaz olur.6aylik kuşu 2aylık diye satarlar yabani bişey.onlarda 60tlye bıle satilabiliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

Kingpin ben almadan önce allah belamı versin 5ay arastirdim okudum ögrendim.ondan paylaşmak istedim

Petshopta dogadan yakalanan kaçaklar varda ondan.yabani olanlar 50 60

Egerki bilezikli ve herseyi ile mükemmel bir kuş istiyorsan.100tlyi gözden çıkarmalısın 25tl muavin parası var :)))) yada 20

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

Petshoplarda kaçak olarak gelen yabaniler var cere olayi olmadigi icin yawru olup olmadıgini burun cizgileri ve ayaklardaki koyu katmandan anlarsın.ama onun icinde cok okuman lazım resim bakman lazim.formlari okuman lazım arkadasım yoksa yabani kuşla kandirilman kaçınılmaz olur.6aylik kuşu 2aylık diye satarlar yabani bişey.onlarda 60tlye bıle satilabiliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

Kingpin ben almadan önce allah belamı versin 5ay arastirdim okudum ögrendim.ondan paylaşmak istedim

Teşekkür ederim. Bende mutlaka araştırır bakarım. Zaten bazı petshoplarda görüyorum adam 5 6 aylık diyor ama yetişkin olduğu belli. O yüzden tam anlamadan öğrenmeden almıyorum :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki.sonradan üzülmenizi istemem.kötü tecrübe oluyor :)))

cennet,sevda petshoptan alınmaz.. benden demesi...ürticisinden iyice yavruyken al.yoksa pişman oluyorsun

cennet,sevda petshoptan alınmaz.. benden demesi...ürticisinden iyice yavruyken al.yoksa pişman oluyorsun

Maalesef yakınlarda üretici yok. Çoğu şehir dışına göndermiyor.
Bir petshopta çift vardı yumurta falan varmış onu alırım büyük ihtimalle.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri