Karadeniz Pet

Sevgilerle Ümit BAY ;)

Ali abiyle sık sık görüşürüz biz. Adam gibi adamdır. Geldiğinde haber et hep birlikte buluşur sohbet ederiz.

Son düzenleme:
umit abi sampiyon kuslarindan en begendiklerini bizimle paylasirmisin merak ediyorum?

Yusuf kardeşim ziyaretime gelmişti ama sen es geçtin bizi valla :( Şaka bir yana keşke işyerime gelseydin , tanışır sohbet eder yemek yerdik :) Bir dahaki sefer mutlaka bekliyorum ona göre.

Ben Ümit Bay :p :p gibi değilim ustam değer verdiğim bi insan fizanda olsun giderim :) Nasip olursa onu da ziyarete gideceğim ;)

Son düzenleme:
umit abi sampiyon kuslarindan en begendiklerini bizimle paylasirmisin merak ediyorum?

Ben Ümit Bay :p :p gibi değilim ustam değer verdiğim bi insan fizanda olsun giderim :) Nasip olursa onu da ziyarete gideceğim ;)

Yok paylaşamam kardeşim ama illa görmek istiyorum dersen bir kahve ısmarlarım canlı canlı görmüş olursun :)

yusufum iş için igttim pek bir boşluk bulamadım :) bi anda oldu zaten :) bidahaki sefere iki elim kanda olsa ugrayacagım :)

Yapılan işin hakkını verdiğin zaman geri dönüşü de olacaktır, sizden çok şey öğreneceğiz.