petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sevme sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aykan Aslantaş tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Merhabalar.Muhabbet kuşum yavruluğundan beri benimle.Elimden yer yer omzuma elime gelir yemek yerken elimize gelir kafamız konar hep yanımızda takılır.Benim sormak istediğim mubişin kafasına gövdesinî okşamaya kalkınca bağırıyor çağırıyor.Isırıyor.O uysal kuş birden ejder oluyor.söylediklerine göre tüy dökümü olduğundan kendini sevdirtmiyormuş.Bunun sizce sebebi nedir?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Bazı kuşlar böyle oluyor kafalarını kaşıttırmayı çok seviyorlar fakat benim kuşum dahil dokundurtmuyor kafasına. Kuşla kardeş gibi olduk yani çok evcil oldu fakat kafasını sevdirtmiyor.

3. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Ne yapmalıyım?Baya bi evcil ama hemen saldırmaya kalkıyor.Şöyle bir kuş ben sizîn yanınıza geleyim sizinle oynayayım ama siz bana karışmayın dîyen bir kuş oldu.İnsan mı sanıyor kendini :)

4. deadmono17

deadmono17 New Member

Beğenileri:
    0
    Sen gene iyisin benim kuşu gidip almadıktan sonra hayatta gelipte yanına konmuyor :)

5. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    kardeşim kuşlar çok sevimli olsada sizden ayrılmasada onların dokunmanızı istemedigi yerleri vardır mesela benım 1 kuşum vardı avcumun icine alırdım koltukta yatarken yanıma koyardım avcumda oda uyurdu ama şimdiki kuşum beni çok sevsede kendine dokunmamı sevmez her kuş aynı olmaz bide tüyle alakası ok kuş sevmiyorsa zorlamayın
    saygılar

6. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Hepsinin karakteri var vallahi. Bizimki de mesela aileden biri oldu, hep bizimle takilir omzumuzdan inmez daha bir kere bile gidiyim de avizeye perdeye konayim falan demedi. Basini boyun kisminin kasinmasini cok sever ama avuclanmaktan hic hoslanmaz ciyak ciyak bagirir, telefonu elimizde gordugunde adeta canavara donusur saldirir. :) Bizim gibi hoslandiklari hoslanmadiklari seyler var onlarin da. :)

7. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Bazen elime alıyorum.Bağırıyor ısırıyor.Seviyorum incitmeden okşuyorum.Sonra bırakıyorum.Kendiliğinden geri geliyor yemek yiyor elimden kafama çıkıyor.Bazen çağırdığımda elîme uçuyor

8. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    eline uçması filan normal sizi seviyordur ama çıgırıyor ısırıyorsa avcuna alma derım diyeceksin avcuma alıyorum bagırıyor ısırıyor ama daha sonra susuyor zaten sadece seviyorum diyeceksin olsun avcuna alma bence guvenini kaybedersin tabi ben fikir veriyorum uygulamak veya uygulamamak senın bilecegin bişey neticede kuş senin
    saygılar

9. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Her kuş aynı olmaz. Kimisi kafasını kaşımanıza ses çıkarmazken kimîsi kendine dokundurtmaz bile. Kuşlar da insanlar gibi her biri ayrı dünya...

Sayfayı Paylaş