Karadeniz Pet

Sevo'nun derdi.

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
bence bir sabah güzel bir süprizle uyandıracaklar sizi sabrınızı deniyorlar :)

Yumurta yok benim kuşumda böyle ama yumurtlamıyor sadece hazır olduğunu belirtir.

Sen bu kuşların yetkiyle oynuyormusun

Yerıyle pardon

Sureklı yumurtladık yumurtlamadımı dıye bakma dışkı bişeyden tedırgın olursak erkeğin sıvısını dışkıya beraber dışarı atar yumurtaları ıcınde erıtır ayak üstünde tutma erkek dışı izarında en az 20 sanıye durması lazım cıftlesme gördüğü zaman hareket bıle etmeyin salondaysa kus buz valla basımızı bıle oynatmadık :)

Ya ben bu ıpad ne dıyım ben ne yazıyorum nasıl cevıryo yaaa özet leyım o kus yumurtlucak bemedik kus cıftlesmelerden 15 gun sonra yumurtladı

Sureklı yumurtladık yumurtlamadımı dıye bakma dışkı bişeyden tedırgın olursak erkeğin sıvısını dışkıya beraber dışarı atar yumurtaları ıcınde erıtır ayak üstünde tutma erkek dışı izarında en az 20 sanıye durması lazım cıftlesme gördüğü zaman hareket bıle etmeyin salondaysa kus buz valla basımızı bıle oynatmadık :)

Valla bizde yuvayı açma bile yok babamda bu işleri bilir, o yüzden yaklaştırmaz pek kafese. Zaten kuşlar kimsenin girip çıkmadığı bir odada. Çiftleşiyorlar bayağı günde 2-3 defa 20 saniyeyi buluyor. :D Sadece dün baktık o da dişi yuvada olmadığında ve de yuvanın deliğinden, içerisini kendi tüyleriyle doldurmuştu. Dışkısını da yuvada çıktıktan sonra yaptı ve gördüm ne kadar büyüdüğünü. Hayırlısı artık. Hala yuvada. :D

Valla bizde yuvayı açma bile yok babamda bu işleri bilir, o yüzden yaklaştırmaz pek kafese. Zaten kuşlar kimsenin girip çıkmadığı bir odada. Çiftleşiyorlar bayağı günde 2-3 defa 20 saniyeyi buluyor. :D Sadece dün baktık o da dişi yuvada olmadığında ve de yuvanın deliğinden, içerisini kendi tüyleriyle doldurmuştu. Dışkısını da yuvada çıktıktan sonra yaptı ve gördüm ne kadar büyüdüğünü. Hayırlısı artık. Hala yuvada. :D

Valla o kuşa sole yeter artık sıte yumurtladı bee :)bende de bır cadı var sımdı erkegı bastan çıkarıyordum işe geldımı gaga kanatlar düşmüş beklıyor suan

sevtap kardeş sabah ilk işin eline eldiveni takıp sezeryan yaptırmak.kolay gelsin

kardeşim vallahi,beni kesseler bile bende yapamam.ben sevmek için elime alamıyorum yavrucağın bir yeri incinir diye.videoya baksana millet ne cesaretli

hadi gözün aydin sevtap yumarta var sanırım. şişlik var.

Geri