Karadeniz Pet

Sevo'nun derdi.

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
abla daha yumurtlamadımı ya ? :) forumun nerdeyse hepsi sein kuşların yumurtlamasını bekliyo

Arkadaşlar kuşum hala yumurtlamadı. Poposu şiş fotoğrafta da görebileceğiniz üzere. Yumurta tıkanması falan olduğunu sanmıyorum ama anlayanlar bir şey söylerse sevinirim. Kafayı yiyeceğim yakında.

tmm0h.jpg

Kesin yumurta benimkinin bu kadar acilmadi ama yine acildi popo kismi sevtapim bugun geliyor yavru insallah tikanma falan degildir

Kesin yumurta benimkinin bu kadar acilmadi ama yine acildi popo kismi sevtapim bugun geliyor yavru insallah tikanma falan degildir

Kuzum bende yumurta olduğuna inanıyorum çünkü 2-3 gün önce böyle şiş değildi. Biraz daha şişti. Ama korkuyorum yumurtlamıyor diye. :( Poposu kel oldu yavrumun.

1-2 güne gelecek gibi duruyor ;)
İşAllah bi aksilik çıkmaz ;P

sevo'nun derdi siteyi gerdi.hadi artık sevocum az ıkın.biz sitede konu üzerine yaptığımız yorumlar rekora gidiyor 8 sayfa oldu sende tık yok.bence bu kuşun aksiyon dolu bir harekete ihtiyacı var.kese kağıdını şişirip kulğının dibinde patlatırsak,pıt diye atacak yumurtayı :)

sevo'nun derdi siteyi gerdi.hadi artık sevocum az ıkın.biz sitede konu üzerine yaptığımız yorumlar rekora gidiyor 8 sayfa oldu sende tık yok.bence bu kuşun aksiyon dolu bir harekete ihtiyacı var.kese kağıdını şişirip kulğının dibinde patlatırsak,pıt diye atacak yumurtayı :)

Ben vereceğim kuşları ağbi pes ettim.

biraz sabır sevtap hanım hemen pes etmeyin ;)

:) haklısınız benim 2 çiftim var 1 tanesi maşallah fabrika gibi seri üretime geçti :D diğerinde tık yok aynı sizin gibi sabrediyorum ama bir türlü dişi pas vermiyo erkeğe

sevtap şimdi kuşları vericen birine, aradan iki hafta geçmiş olacak, verdiğin kişi telefonda(kardeşim durduramıyorum bunları patır patır nedir bu)

Cok bilen arkadaslar ne oldu hani yumurta sevtap hanım 2gun daha yalnız kusun poposuna 1-2 damla zeytinyagi ile cok hafif bir masaj yapin bakin sabaha dahi birakabilir.

Cok bilen arkadaslar ne oldu hani yumurta sevtap hanım 2gun daha yalnız kusun poposuna 1-2 damla zeytinyagi ile cok hafif bir masaj yapin bakin sabaha dahi birakabilir.

Popo kismindaki tuyler yumurta oldugu zamanda aciliyor ayrica disi kus yuvaliktan disari cikmiyor yumurta olan kustaki tum belirtiler ayni cok bilen arkadaslar diyip insanlari rencide etmezseniz sevinirim.sevtapim kader dostum benim :-(

Geri