Karadeniz Pet

Sevo'nun derdi.

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
Kuşta yumurta var ama yumurta sıkışmış olabilir mi ? Ağzına yağ damlatın ve poposuna sürün. Serkan abi böyle söylemişti bana.

Bilmiyorum ben artık inanmıyorum yumurta olduğuna. Dün poposunu elledim yumuşaktı. Çiftleşme var bütün yumurtlama belirtileri var yumurta yok tey Allahım. :D

Benim kimseyi rencide ettigim yok ama selen hanim siz ukalalik yapiiyorsunuz benim yazdiklarimi iyi okuyun ben yumurta yok demedim hemen yumurtlar diyen arkadaslara seslendim sadece anliyacak kadar zeki oldugunuzu tahmin ederek yaziyorum selen hanim. ...

Huseyin bey kavgayla laf sokmakla bi yere varilamayacagini biliyor olmaniz gerekir ukalalik hicbi zaman yapmadim yapmayida dusunmuyorum benim gozumde herkes ayni seviyededir ortami gererek kendinizi kucuk dusuruyorsunuz kac yasindasiniz bilmiyorum ama on yasindaki cocuk gibi saga sola satasmayiniz eger tartismak istiyorsaniz yeri konular degildir ozelden tartisiriz ayrica sevtap benim dostum ve dostumun uzulmemesi icin elimden gelenide yaparim konusunuda mahvettirmem uzatmayiniz iyi gunler

Ben ortalik germiyorum ama sen ukalalikta sinir tanimiyorsun cok bilmislik yapma benim ozelden mesajla isim olmaz olan kizlarla hic olmaz .......

Dogrudur bazı insancıklar herseye güler çünkü insansı bazı maneviyatlarını kaybetmislerdir bunların basındada ar duygusu gelmektedir bu size son sözümdür ALLAH ıslah etsin......

Dogrudur bazı insancıklar herseye güler çünkü insansı bazı maneviyatlarını kaybetmislerdir bunların basındada ar duygusu gelmektedir bu size son sözümdür ALLAH ıslah etsin......

Sen halen yaziyor musun insan gibi yorum yaptim maalesef baska turlu cevap verdin bunun slrumlusu ben degilim sakin benim hakkimda bilip bilmedn yorum yapma ve sakin olaki o laflarindan sonra Allahin adini yazma..1-2-3 alttan alirim daha fazla almam kendini ne saniyorsun bilmiyorum ama daha karsindaki insanla nasil konusman gerektigini bilmiyorsun hele ki bu bir bayansa.terbiyeyi ukalaligi srnden ogrenecek degilim sanal alemde cok konusuyorsun ama eminim reelde bu sekilde konusamiyorsundur cunku dayak yersin.terbiyesizlik yapma yeter sus artik.herkesin sabri vardir tasirma

Sevtap ablacım az sabır hatırlarsan bnm yavru öleli 4 gün oldu ozamandan bu zamana dişi çıldırdı gün başına yumurta bıraktı 4 yumurtam var şuan %90 dolu çiftleşiyorlar emin ol gelcek o yumurta :)

Sevtap ablacım az sabır hatırlarsan bnm yavru öleli 4 gün oldu ozamandan bu zamana dişi çıldırdı gün başına yumurta bıraktı 4 yumurtam var şuan %90 dolu çiftleşiyorlar emin ol gelcek o yumurta :)

Bencede gelicek neden bu sekilde oldu anlamiyorum basin sagolsun ve hayirli olsun insallah doludur yumurtalar

Ablacığım valla ben şanssız olduğum için bunda da şansım gülmüyor. :(

Bencede gelicek neden bu sekilde oldu anlamiyorum basin sagolsun ve hayirli olsun insallah doludur yumurtalar

Selenim bende bilmiyorum ne bu bahtımız böyle :(

Gelmiyor Onur gelmiyor. :D Seninkiler ne yaptı?

şans kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır martmıydı.altın yumurtlamasın sakın bu kadar uzun kaldığına göre kuşun karnında..Yada direkt kuş olarak çıkarmış doğumla.. şaka bir yana inşallah yavrular benim umudum kalmadı kızışmış olmalarına rağmen.

şans kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır martmıydı.altın yumurtlamasın sakın bu kadar uzun kaldığına göre kuşun karnında..Yada direkt kuş olarak çıkarmış doğumla.. şaka bir yana inşallah yavrular benim umudum kalmadı kızışmış olmalarına rağmen.

Valla ben kafayı yemek üzereyim zaten. Her sabah çiftleşmeleriyle uyanıyorum, gece bir kuş yuvada ama olmuyor olmuyor olmuyor! Şanssızlığın bu kadarı arkadaş. :)

Sevtapim esimde aynisini dedi yumurta tikanmasi olmasin prenseste

YA sevtap abla niye ugrasiyon gotur pazartesi gunu bi veterinere iyice kurcalasin derim ben

Anlamadigim ciftlesme oluyor neden yumurta olmuyor valla delirecem sevtapimmmmmm noluyorrrrr bizim kuslaaaaaaaaaaaraaaaaaa

Bence içinizi ferah tutun. Benim kuşunda poposundaki tüylerde böyle dökülme oldu. 5-6 gün içerisinde yumurta geldi. Bence en kısa zamanda yumurta gelecek.

YA sevtap abla niye ugrasiyon gotur pazartesi gunu bi veterinere iyice kurcalasin derim ben

Öyle yapacağım ablacığım. Veterinerinde bir şeyden anladığı yok ama. Yapacak bir şey yok.

Anlamadigim ciftlesme oluyor neden yumurta olmuyor valla delirecem sevtapimmmmmm noluyorrrrr bizim kuslaaaaaaaaaaaraaaaaaa

Valla bende bilmiyorum benim şanssızlığım. :D

Bence içinizi ferah tutun. Benim kuşunda poposundaki tüylerde böyle dökülme oldu. 5-6 gün içerisinde yumurta geldi. Bence en kısa zamanda yumurta gelecek.

Yok ben artık ümidi kestim. Gelseydi şimdiye kadar çoktan gelirdi. Şans...

Geri