Karadeniz Pet

Sevo'nun derdi.

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
Kıyamıyorum ya. :( Böyle yuvanın içinden bana bir bakışı oluyor benim bütün stresimi gidiyor. :(

Ben kiydim verdim eski disiyi iyi kide vermisim otomatige bagliyordu disi adeta erkegi doverken :) kac kere biz kurtardik erkegi.o kocakafalida unuttu o gunlerini alicam yine oyle cadi fir dondursun kocakafayi ahaha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:25 -->-> Daha önceki mesaj 14:23 --

onu benım dişi yapiyor. balli kirekerin yarısı bitince ona tutunup takla atiyor :D

Yok bu direk kafes tellerine tutunup kendini olfurmeye calisiyor ha gayret diyorum bende :)

Ben kiydim verdim eski disiyi iyi kide vermisim otomatige bagliyordu disi adeta erkegi doverken :) kac kere biz kurtardik erkegi.o kocakafalida unuttu o gunlerini alicam yine oyle cadi fir dondursun kocakafayi ahaha

Ahahahaahahah :D :D Ayy Selenim ahahaha koca kafalı çabuk unutmuş baksana eski günlerini:D Bizim kızda nazlı çıktı sorma. Valla ne yapayım değiştiririm ya da ikisini birden veririm uğraşmam artık. Sinir stres sahibi ettiler beni. :D

Ahahahaahahah :D :D Ayy Selenim ahahaha koca kafalı çabuk unutmuş baksana eski günlerini:D Bizim kızda nazlı çıktı sorma. Valla ne yapayım değiştiririm ya da ikisini birden veririm uğraşmam artık. Sinir stres sahibi ettiler beni. :D

Omrumuzun on senesini goturduler bunlar bizim :)

............................................................

Moderatör tarafında düzenlendi:
ALLAH[C.C] der ki: "Kimi benden çok Seversen, onu senden alırım." sevtap abla bu hadisten kendine ders çıkarabilirsin.yemini suyunu koy unut onları

Geri