Karadeniz Pet

sevtap hanımın kuşları ???

Bilal KURDDAN

Paylaşımcı Üye
arkadaslar bursadan sevtap hanım vardı son günlerde pek görünmüyor yumurtlayacak diye beklediği kuşları vardı ne oldu o kuşlardan haberi olan var mı ??? yumurtladılar mı çok merak ediyorum

yumurtlamadı diye biliyorum ayy benim sevtapım napıyor acaba

iyi ya sevindim kız kuşlarla yatıyor kuşlarla kalkıyordu yumurtlayacak diye :)

selenin mesajı yanlış okumuşum YUMURTLADILAR diye okudum üzüldüm :(

Son düzenleme:
yok arkadaşlar sevtap abla kuşlardan ümidini kesmiş kuşlarıda yumurtlamadı yumurtlasa sitenin haberi olurdu zaten başda ben olmak üzere:D

ya ben açıkcası bu üretim yapan arkadasların kuşlara yumurtlaması için özel olarak bir ilaç falan verdiklerini düşünüyorum onlar vermiyoz öyle bir ilaç diyorlar ama bana öle geliyor. bende yumurtlamayan çifti götürüyorum 15 gün sonra üretimhanede aynı çift yumurtluyor ???? burda kuş çok o yüzden yumurtluyor diyorlar ama ben pek inanmıyorum :)

bizde bu şans olduktan sonra,en çabuk yumurtlayan hint bülbülü bile yumurtlamaz olur

ya ben açıkcası bu üretim yapan arkadasların kuşlara yumurtlaması için özel olarak bir ilaç falan verdiklerini düşünüyorum onlar vermiyoz öyle bir ilaç diyorlar ama bana öle geliyor. bende yumurtlamayan çifti götürüyorum 15 gün sonra üretimhanede aynı çift yumurtluyor ???? burda kuş çok o yüzden yumurtluyor diyorlar ama ben pek inanmıyorum :)

ilaç felan değilde mama karışımı istersen verebilirim .yüzde 90 etkisini görürsün...

bizde bu şans olduktan sonra,en çabuk yumurtlayan hint bülbülü bile yumurtlamaz olur

aynen kuşlardan yana şans yok bizde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:07 --

ilaç felan değilde mama karışımı istersen verebilirim .yüzde 90 etkisini görürsün...

benim erkek mama karışımı yemiyor dişi yiyor sonrada zorla erkeğe yediriyor :D

aynen kuşlardan yana şans yok bizde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:07 --

benim erkek mama karışımı yemiyor dişi yiyor sonrada zorla erkeğe yediriyor :D

bu daha güzelmiş.....:D:D

Geri