Karadeniz Pet

sevtap hanımın kuşları ???

üzüldüm şimdi neden vermiş kuşlarını :(

Ay ay ay neler oluyor burada. :D Ulen siz ben yokken benim dedikodumu mu yapıyorsunuz yakarım hepinizi. :D Arkadaşlar kuşları ne yazık ki, üzülerek vermiş bulunmaktayım. Yerine kuşta almadım, daha da almam zaten. Bu maçı onlar kazandı hayırlısı buymuş. :)

Ay ay ay neler oluyor burada. :D Ulen siz ben yokken benim dedikodumu mu yapıyorsunuz yakarım hepinizi. :D Arkadaşlar kuşları ne yazık ki, üzülerek vermiş bulunmaktayım. Yerine kuşta almadım, daha da almam zaten. Bu maçı onlar kazandı hayırlısı buymuş. :)

ben vercem kuzuma hediye etcem hele bi olsun büyüsünler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:07 -->-> Daha önceki mesaj 13:06 --

Deveyi hendekden atlatcanda sevtapa kuş vercende:D

e ne yapim sorun bende değil kuşlarda :D şimdiye kadar 2 tane çocuk doğurmuştum :D

kardeşim hoş geldin.bu maçın ikinci yarısıda var

bir zamanlar bende pes etmiştim satmıştım kuşları aradan 6ay geçti yeniden almaya karar verdim busefer başarcam

hoşgeldin sevtap nasılsın üzüldüm kuşlarını verdiğine

iyiyim tesekkür ederim yeniden almak istersen verelim bizim yavrulardan ;)

dün gece birden geldi aklıma ne oldu bunlar yumurtladı mı diye üzüldüm hayırlısı olsun ben devam ediyorum mutlaka yumurtlatacam onları isterse 1 yıl sürsün artık baharı bekliyorum :(

Geri