petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

seyahat

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet ERDEM tarafından 15 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Mehmet ERDEM

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaslar 1 cift kuşum var ve aşagı yukarı 10 gunluk te 2 yavru var pazar gunu memlekete gıderken kuşlarıda mecburen yanımda götüreceğim sorum dişi kuşum bu yolculuğun sonunda yavrulara bakmayı kesermi

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Cevap: seyahat

Ben olsam bu riske girmezdim. Ya seyahatimi ertelerdim, veya kuslara "yerlerini degistirmeden" bakacak bir akraba,arkadas vs ayarlardim.

3. Mehmet ERDEM

Beğenileri:
    0

evet bende rıske gırmek ıstemıyorum fakat gecen sene bu yuzden 5 yavruyu kaybettım yanı emanet ettıgım kısıler benım gıbı ılgılenemıyorlar

4. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44

O kuşun yavrulara sadakatine bağlı.Deneyimli bir anne kuşlara bakacaktır.Yalnız ilk kuluçkada böyle birşey bekleme.

5. Mehmet ERDEM

Beğenileri:
    0

işte birazda o yuzden ümitliyim dişi yavrulara gözü gibi bakıyor ve 2. kuluçkası ve gayet bakıcı bi kuş

6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755

Şahsen kesinlikle 10 günlük yavruları varken yer değişimini önermem. Kuş yolculuk yapacak ortam hava ses her şeyi değişecek strese girip yavrulara zarar da verebilir bakmaya da bilir. Hiç birşey olmamış gibi devam etme olasılığı ise çok ama çok düşük tabi bu kuşun karakterine ve ortamına bağlı...

7. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0

Bir canljnin hayati tatilden daha değerli bayrama kadar bekleseniz kimse size küsmez

Sayfayı Paylaş