Karadeniz Pet

Sezonun Son Yavruları

Yüksel BULUT

Paylaşımcı Üye
Ben sezonu biraz geç kapatanlardanım :). Herhangi bir sıcaklık,soğukluk veya nem gibi bir problemim olmadığı için,benim sezonum aslında yok.Normalde muhabbet kuşları doğada yaz aylarında çiftleşmezler.
Yalnız biz kendi imkanlarımız dahilinde oda sıcaklığını ayarlarsak eşleşme olur.
Allaha şükür hiçbir zaman kuşlarımı rezil etmedim.Ne sıcakta yandılar nede soğuktan üşüdüler.
Hakkıyla üretim yapan tüm dostlara sevgilerle....

Medya öğesini görüntüle 275Medya öğesini görüntüle 274Medya öğesini görüntüle 273Medya öğesini görüntüle 272Medya öğesini görüntüle 271

Maşallah bereketli olsun . İstanbul'da yazın nem oranı evde %90 ı sıcaklık 32-35 i gördüğünden maalesef böyle bir imkanımız yok :)

Bizim burdada hava sıcaklığı 35-40 derece aralarında deniz yakın olduğu için nem oranı bazen %90 seviyesine ulaşıyor.Ben yazın oda sıcaklığını 24 derece'de bırakıyorum klima devamlı kuru hava üflediği için nem oranını dengeliyor.Kış aylarında gece işyerimi kapatırken ufoyu açıyorum tabikide havalar çok soğuk olduğu zaman.Yoksa ocağımıza incir ağacı dikeriz valla :)