Karadeniz Pet

show dişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak BİLGİN

Paylaşımcı Üye
01 - Irkı: show jumbo

02 - Cinsiyeti: dişi

04 - Yaşı:1,5

05 - Sağlık Durumu:çok iyi

06 - Bilezik No:

07 - Fiyatı: 1000

08 - Geçerlilik Tarihi:satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir:istanbul

10 - Gönderilebilecek Mesafe: elden teslim gönderim yok

11 - İrtibat Telefonu:05073133385

12 - Mail Adresi:

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:sabah 10 akşam 10

14 - Açıklamalar:kuş gayet sağlıklı şuan yavru büyütüyor satılığa çıkarttığım tüm kuşların acelesi yok zaten çoğunun altında ya yavru yada yumurta var değerini veren olursa satmıyacağım kuşta yok teşekkürler

o8P397.jpg

QYEBBr.jpg

Maşallah çok güzel hayırlı satışlar.
Bu arada gördüğüm en pahalı kuş.
Daha pahalıları da var. Vasıf bu işlerde fiyatları ciddi etkiliyor. 10.000$'a takım pazarlığı yapıldığını hatırlıyorum ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:09 -->-> Daha önceki mesaj 09:04 --

teşekkürler çok sağol.2013 olupta takımına 3000 lira verdiğim kuşta mevcut :) vasıflı kuş herzaman iyi para

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

teşekkürler
[MENTION=7611]Burak BİLGİN[/MENTION] Burak Bey maşallah. Bu kuş satılık mı:) Ben böyle peruk gibi olanlardan istiyorum ;) Ben sizi tanımıyorum ama methinizi çok duydum. İndirim yapar mısınız bana :D

Gel abi sana beleş

Adamsın kardeşim. Sağol biliyorum zaten. Ömürleri sağlıklı ve bol olsun. Kuşu söylemiyorum bile. Resim yine de hakkını verememiş. Yakından görenler ne demek istediğimi anlayacaktır. Vasfını siz düşünün artık ;)

Sağol abi çok teşekkür ettim

Maşallah hayırlı satışlar bereketli olsun inşaallah

Maşallah.Topaç gibi.Bundan 3 yavru alsan parası fazlasıyla çıkar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...