Karadeniz Pet

Show erkek (Fatih Çevik)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih Çevik

Meraklı Üye
Irkı: show jumbo

Cinsiyeti : erkek

Yaşı : 1-2 yaş arası

Bilezik : 2014 yabancı bilezikli

Yer : istanbul anadolu yakası
Elden teslim, ortak nokta
Pazar günü karşıya geçeceğim duruma göre Edirnekapı ya kadar E5 üstü Bi noktada sabahtan teslim edebilirim

Fiyat : 150 TL (görüşülür ihtiyacı olan birine 3 5 liranın lafı yapılmaz, teklifleri alalım :) )

Iletisim : 05327385360

Açıklama : üretimde kullanmayı düşünmediğim bir kuş olduğu için eşe atmadim. Elimde yeşil ve opal çok fazla kuş var çıkan yavrular da doğal olarak böyle çıkıyor. Kuş 2014 bilezikli. Daha önce hiç eşe atilmadi. Yaz başında bir arkadaşım yavru alıp bunu verdi salmada durdu falan yaz aylarında zateb eşe atmadim sezonda da kullanmadım.
Kuşun kanadında ufak bir sıkıntı oldu. Yaz sonu tüye girdi ve bir kanadinda 2 tüyü döktü. Kalın tüy yapısında olduğu için sanırım çıkarken kıl dönmesi ne benzer birsey olmuş tüy kökleri gözüküyor ama uzamadi. Çekip temizlense düzelir ama ben ilgilenmedim.
Boyut olarak çok iri bir kuş bu forumda ben show ureticisiyim diyen bi çok kişinin çoğu kuşu bu ayarda değildir.

Fiyatta belirttigim gibi kuşu ben kulkanmayacagim için satılığa koydum ve yavru takasi yla aldım beni zarara sokmayacak teklifleri değerlendirebilir im

Bunun dışında almak istediğiniz bilgileri özelden veya whatsapp tan yazarak öğrenebilirsiniz.

ec866f67b1c6150be14bc30429d1c175.jpg

82f42fde06b801f042b497cfcc047479.jpg

5f1139e99038064b7adb0d918cab164e.jpg

Fatih Çevik

Son düzenleme:
maşallah hayırlı satışlar olsun

Nakit 100 lira
Ya da 3 adet (2 erkek 1 disi) çek kırma falan muhabbete takas olur.

Ihtiyaci olan varsa görüşelim

Fatih Çevik

Hayırlı satışlar abi.

Hayırlı satışlar abi.
Teşekkürler hüseyin.

Ilan güncel. Nakit ten ziyade bir çift ve bir de ufak yavru erkek çek ya da kırık kusla takas olabilir. Güzel bi renk minyatür muhabbet bulunsun istiyorum. Fiyat altı üstü tamamlaması konuşulur.

Fatih Çevik

Kuş sahiplendirildiği için konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...