Karadeniz Pet

Show Erkek Yavru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanmalvic

Meraklı Üye
satış tamamlandı

Son düzenleme:
Maşallah, hayirli satışlar olsun.
guzel de renk gelmiş.

Haha baykuşa benzettim o kadar iri maşallah :)

Son düzenleme:
Maşallah çok güzel.Yem kırabiliyor mu hocam?

Maşallah, hayırlı alışverişler olsun..

Maşallah, hayirli satışlar olsun.
guzel de renk gelmiş.

Maşallah.Alana satana hayırlı olsun.

Haha baykuşa benzettim o kadar iri maşallah :)

Allah razı olsun. teşekkür ederim arkadaşlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

Maşallah çok güzel.Yem kırabiliyor mu hocam?

teşekkürler. 2 gündür kendi kendine yetiyor. yem yemeye başladı çok şükür.

Allah razı olsun. teşekkür ederim arkadaşlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

teşekkürler. 2 gündür kendi kendine yetiyor. yem yemeye başladı çok şükür.

Sevindim buna.Kuş güzel duruyor.Babadan hemen hemen ne olacağı belli de :) Yavru arayanlara mükemmel fırsat.

Son düzenleme:
maşallah 19.11 doğumlu demişsiniz 20 günlük mü kuşunuz? 30 35 günlük gibi duruyor

Maşallah yavrunuza cok güzel:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:28 -->-> Daha önceki mesaj 10:27 --

Maşallah hayırlı satışlar olsun

güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

güncelliğini koruyan bir ilan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

yavrumuz büyüyor...

Şimdiye satılması lazımdı.aynısının daha vasıflısı var bende.yoksa alırdım.

Şimdiye satılması lazımdı.aynısının daha vasıflısı var bende.yoksa alırdım.

şehir dışına gönderim istiyorlar. ben de yolda kuşa bir şey olursa öteki tarafta hesabını veremem diye gönderemiyorum hüseyin bey.
bazı arkadaşlar da kuşu kapısına istiyorlar. mesela bir tanesi küçükçekmeceye getirirsen alırım diyor :)
ben geçen sene 3 araç değiştirip kuş almıştım. bazılarının hobiciliği bir yere kadar...

şehir dışına gönderim istiyorlar. ben de yolda kuşa bir şey olursa öteki tarafta hesabını veremem diye gönderemiyorum hüseyin bey.
bazı arkadaşlar da kuşu kapısına istiyorlar. mesela bir tanesi küçükçekmeceye getirirsen alırım diyor :)
ben geçen sene 3 araç değiştirip kuş almıştım. bazılarının hobiciliği bir yere kadar...

Kesinlikle.Ortak nokta olsa buluşursunuz ama bu işler ayağa olmaz.En temizi gidip yerinden almak.Ben 2.5 saat yol gittim haftasonu bu kuşun benzerini almaya.Tekirdağ-Kartal kaç km siz düşünün.Üstüne trafik.Git gel 4 saatten fazla tuttu.Ama değdi mi? Sonuna kadar..

Kesinlikle.Ortak nokta olsa buluşursunuz ama bu işler ayağa olmaz.En temizi gidip yerinden almak.Ben 2.5 saat yol gittim haftasonu bu kuşun benzerini almaya.Tekirdağ-Kartal kaç km siz düşünün.Üstüne trafik.Git gel 4 saatten fazla tuttu.Ama değdi mi? Sonuna kadar..

cefa çekmeden sefa olmuyor.

Kafa çok hoşuma gitti hayırlı satışlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...