petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Show İçin beyaz Yuvalık nerden buluruz ?

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve Ercan Uçar tarafından 19 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Arkdaşlar herkese merhaba . Nasipse yeni evime geçmeye sayılı zaman Kaldı . yeni yaptırdığım her bi kafes 70 cm lik boxuma beyaz mdfden yuvalık arıyorum satıldığını bilen biyer varmı ? hobipet mybest gibi dsitelerdekiler sarı renk olduğu için işime yaramıyor .

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    737
    http://www.muhabbet-yuvasi.com/ 'un yuvalıklarını incelemeni tavsiye ederim ercan şahsen oradan mdf lam yuvalık yaptırdım tüm kafeslerime ve gayet kullanışlı sağlam dayanıklı kuşlar içinde gayet rahat. zaten model bolluğu konusunda ne ararsan var :)

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
  4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Teşekkür ettim baya işime yaradı bugun
    MDF lam iç – dış beyaz model 431 modelini sipariş verdim ürünler güzel duruyor suavi abide işinin ehli gibi umarım memnun kalırım.

5. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
  6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    737
    profil yuvalıklardna bahsediyorsun sen ama bence gerek yok 3000 tl lik takım beslemiyorsan :) al mdf lam model 431 verdiğim link ten bak keyfine sultan bile beslersin içinde :) 8mm tavsiye ederim kalınlık olarak

Ercan Uçar bunu beğendi.
  7. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    3 bin tl lik bi takımım olmasada 2500 liralık takımım var :) öyle yaptım 431 nolu yuvalıktan sipariş verdim bakalım :)

Sayfayı Paylaş