Karadeniz Pet

show jumbo Çek slow karışık damızlık ve yavrular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynen onu eklemeyi unutmuşum cidden :D doğru söylüyorsun.

hocam bana lutino geldi hediye o kadar pahalı mı ya :)

hocam bana lutino geldi hediye o kadar pahalı mı ya :)

lutino var LUTİNO VAR kardeşim arasındaki fark baya farklı oluyo

75 tl den başlayıp 500 kadar lutino var :)

Kalite farklı sağlam ırk sağlam anne baba. ticari yönünü unut.

almışken ırkını bil anne babayı bil yeter. petshoplar da 75 tl buldugunla bendeki Lutino bir tutma irilik dersen bir başka shov jumbolar kadar aradaki fark dan 1 tanesi

lutino var LUTİNO VAR kardeşim arasındaki fark baya farklı oluyo

75 tl den başlayıp 500 kadar lutino var :)

Kalite farklı sağlam ırk sağlam anne baba. ticari yönünü unut.

almışken ırkını bil anne babayı bil yeter. petshoplar da 75 tl buldugunla bendeki Lutino bir tutma irilik dersen bir başka shov jumbolar kadar aradaki fark dan 1 tanesi

lutino albinom şu anda eşe attım yerli ırkla cidden felaket bir gevezelik var ve kafa yapısı tüyleri geriye doğru çekinik asaletli duruyor. tüyler pasparlak. ve kuş sağlam üreticiden çıkmış az önce sordum.

Hem diyorsunuz ki yem emek parami alacağım hem de 200 veren oldu ama ben 120 ye verecegim.ilginc geldi bana biraz

Hem diyorsunuz ki yem emek parami alacağım hem de 200 veren oldu ama ben 120 ye verecegim.ilginc geldi bana biraz

200 veren var evet dogru fakat hangi şartlarda bakıcanı neye eş vurcanı bildigim icin vermedim herşeyde para degil ayrıca ek olarak da kaça satıp satmıycamı sana sorcak degilim kardeş. ister 500 satar ister hediye ederim o seni ilgilendirmez. forum kurallarını okumanı tavsiye eder. tartışmaya yol açmamanı öneririm.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:30 --

not bizler petsopcu degil öyle sağlıksız ortamda mubiş üretmiyoruz. öncelikle kafeslerimi gör öyle konuş tamam mı pvc + salma bunlar bedava olmuyor. bst kafes çalışmalarını incele 600 den başlayıp 1500 tl kadar kafes yapdırıyor ve hijyenik yuva sağlıyoruz. petshoplarda 30 24 25 daracık kafeslere 20 30 mubiş koyup eziyet işkence mikrobik alan vb vb. bizler ise 60 40 50 gibi yerlerde üretim yapıyoruz veya salma gibi büyük alanlarda. bunların hepsini göz önünde tut ek olarakda üçretsiz sahiplendir digimiz mubişlerin sayısını unutduk herşey para degil saygı ve sevgide önemli bu hobi de.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

ve SON OLARAK YAZIMI İYİ OKU ÇOK AZ YANSIYCAK DİYE BİLDİR DİM. ÇOK İSTERSEN ELİMDE 75 TL DE lutino var 200 tl olan ile arasındaki farka gelde bir bak :)

Son düzenleme:
Ben tartisma yaratmak icin söylemedim tuhafima gitti. Uslubumu da bozmadim.siz kendi konusma tarziniza bakarsaniz tartisma yaratmaya meyilli oldugunuz ortada.istedginiz fiyata satin bir sey demedim...

Ben tartisma yaratmak icin söylemedim tuhafima gitti. Uslubumu da bozmadim.siz kendi konusma tarziniza bakarsaniz tartisma yaratmaya meyilli oldugunuz ortada.istedginiz fiyata satin bir sey demedim...

Bende sana gerekli acıklamayı yapdıgıma inanıyorum. Keyifli hobiler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

Sayın Muhammet yönetici kardeşim konunun kilitlenmesini rica ediyorum burdaki takımlar satılmıştır. Allah cc Razı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...