petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

show jumbo dişi yumurtladığı yumurtaları tek tek yuvadan atıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ensar06 tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ben bu dişi kuşa anlam veremiyorum vede hiç böyle bir kuş görmedim..çok iyi anlaşan show jumbo çiftim eşleştiği ve yuvaya yumurtladığı yumurtaları tek yuvadan atıyor ve hep böyle yapıyor..anlamıyorum iki üçgün yatıyor sonra atıyor..

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yuva da huzursuz eden bir şey mi var acaba bit vs geçmiş olsun başka takıma kaydirsaniz keşke

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Erkek verimsizdir bostur yumurta

4. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    iki üç günde verimsiz olup olmadığı anlaşılmaz.İki seçenek var ya dişi uygun anaç değil davranış bozukluğu gösterip atıyor yumurtayı.Öteki seçenek ise erkek kırıyor yumurtayı.İkiside iflah olmaz bir davranış biçimi.Şöyle yap dişi yumurtayı bıraktıktan sonra erkeği al kafesten.Dişi tek yatarken tekrar yumurta atıldıysa sorun dişidedir.

5. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    Jumbolarda sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi. Bir takım yerli kuş al altına kaydır yumurtaları. Sahte yumurta koy altlarına. Bakalım onu da atıcak mı. Aldığın yerli takım yumurtluyor olsun. Hazır takım al yani. Bu aralar birçok jumbo aynı şeyi yapıyor nedense

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bir süre dinlendirmek işe yarayabilir.
    Gelen tüm yumurtaları atsın, olacak iş değil yahu..

7. AlpKafkas

AlpKafkas New Member

Beğenileri:
    0
    bostur yumurtalarr

Sayfayı Paylaş