petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Show jumbo ile yerli çifleşirse.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuz ATEŞ tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhabalar Show jumbo erkek almayı düşünüyorum yanına da yerli yaşına değmiş dişi alsam nasıl bi ırk ortaya çıkar. Neden çift jumbo almıyorsun derseniz Show jumboyu sordum Hatay'da tanesine 200 tl diyorlar şimdi 2 tane alsam 400 tl edecek o kadar verecek param yok 1 tane alsam mı diyorum. Yada 1 çift Albinomu alsam. Evimde şuan 1 çift yerli kuşum var.

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bence yapacaksan tam tersini yapacaksın show dişi, yerli erkek olacak erkek showu yerli dişi nasıl taşısın

3. Kandemir KONUK

Kandemir KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşların büyüklük olarak aralarında fark olması eşleşmede sıkıntı yaratıyor, bunu dikkate alın pişman olmayın.

4. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Okan abi senin dediğin doğru şimdi hiç aklıma gelmemişti ama erkek olunca daha verimli olur dedim de o yüzden. :)

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    o farketmez.hangisinin geni baskın çıkarsa ona benzer

6. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Öylede şimdi show jumboya fiyatı yüksek ondan dolayı 2 tane alsam 400 tl eder bekle ki çiftleşsin çift alsam daha da pahalı olur. Bu gidişle albino veya başka ırk çift alırım.

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yeni konu açmışlar yavru jumbo diye.bak istersen ucuz vardır.gebzede 100tl ye jumbo satan biri var

8. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Katılıyorum, en iyisi iki yavru almak eğer damızlık almak istiyorsanız Jumbo yerine İngiliz çifti 200 liraya rahatlıkla alabilirsiniz..

9. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    bence erkek kuş almlısın jumboyu yoksa kuş tersi olursa erkek kuşun çiftleşme olsılığı azalır erkek iri olabilir ama dişi erkekten çok iri ise sorun oluyor denedim ve gördüm

10. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlısı bakalım da önümüzdeki hafta alırım albino , çek veya ingiliz.

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum genel de aynı cins kuşlari çifleştiyolar jombo ile hollan da kuşu çifleştire bilirsin.mesela

Sayfayı Paylaş