Karadeniz Pet

Show jumbo ile yerli çifleşirse.

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhabalar Show jumbo erkek almayı düşünüyorum yanına da yerli yaşına değmiş dişi alsam nasıl bi ırk ortaya çıkar. Neden çift jumbo almıyorsun derseniz Show jumboyu sordum Hatay'da tanesine 200 tl diyorlar şimdi 2 tane alsam 400 tl edecek o kadar verecek param yok 1 tane alsam mı diyorum. Yada 1 çift Albinomu alsam. Evimde şuan 1 çift yerli kuşum var.

bence yapacaksan tam tersini yapacaksın show dişi, yerli erkek olacak erkek showu yerli dişi nasıl taşısın

Kuşların büyüklük olarak aralarında fark olması eşleşmede sıkıntı yaratıyor, bunu dikkate alın pişman olmayın.

bence yapacaksan tam tersini yapacaksın show dişi, yerli erkek olacak erkek showu yerli dişi nasıl taşısın

Okan abi senin dediğin doğru şimdi hiç aklıma gelmemişti ama erkek olunca daha verimli olur dedim de o yüzden. :)

o farketmez.hangisinin geni baskın çıkarsa ona benzer

Kuşların büyüklük olarak aralarında fark olması eşleşmede sıkıntı yaratıyor, bunu dikkate alın pişman olmayın.

Öylede şimdi show jumboya fiyatı yüksek ondan dolayı 2 tane alsam 400 tl eder bekle ki çiftleşsin çift alsam daha da pahalı olur. Bu gidişle albino veya başka ırk çift alırım.

yeni konu açmışlar yavru jumbo diye.bak istersen ucuz vardır.gebzede 100tl ye jumbo satan biri var

bence erkek kuş almlısın jumboyu yoksa kuş tersi olursa erkek kuşun çiftleşme olsılığı azalır erkek iri olabilir ama dişi erkekten çok iri ise sorun oluyor denedim ve gördüm

Hayırlısı bakalım da önümüzdeki hafta alırım albino , çek veya ingiliz.

dostum genel de aynı cins kuşlari çifleştiyolar jombo ile hollan da kuşu çifleştire bilirsin.mesela

Geri