Karadeniz Pet

Show Jumbo ile Yerli ırk eş tutar mı?

Erkan GÜNEŞ

Paylaşımcı Üye
İyi akşamlar bende eş tutmayan dişi ve erkek show jumbo var acaba yerli ırk ile eş tutturmaya calıssam tutarlar mı

İyi akşamlar bende eş tutmayan dişi ve erkek show jumbo var acaba yerli ırk ile eş tutturmaya calıssam tutarlar mı
Kuşlara yazık edersin erkek yerli dişi ile eş tutar ama dişiyi yerli erkekle tutturman için çok baskın bir erkek bulman lazım dişi çok daha iri olduğundan yerli erkekle işin zor olur bana soracak olursan kuşları hiç kırma ayır biraz kızsınlar tekrar dene derim

bende istemiyorum açıkcası yerli ile eş tutmasını ama çevremde bu kuşların ayarında satan birilerini pek duymadım ne kadar ayırmam gerekiyor sizce?

bende istemiyorum açıkcası yerli ile eş tutmasını ama çevremde bu kuşların ayarında satan birilerini pek duymadım ne kadar ayırmam gerekiyor sizce?
Kuşlar kaç aylık yada kaç yaşında durumları nedir show yerli gibi aktif bir ırk değil ve üremesi daha zor 15 ay 1 çiftin yumurtasını beklemişliğimiz var eşe atar atmaz çiftleşende var biraz sabır gerektiren bir ırk

sabretmeyi bende öğreneceğim bu kuşlar sayesinde kuşlar 2 yaş civarı teşekkürler bilgi için :)

sabretmeyi bende öğreneceğim bu kuşlar sayesinde kuşlar 2 yaş civarı teşekkürler bilgi için :)
Zaten showlar 1 yaşından sonra tam anlamıyla gelişimini tamamladığından eşe atılmalı diye düşünmekteyim sizin kuşlar tam çağında en az 15 gün ayırıp güzel bir bakımdan sonra birleştirip birkez daha deneyin derim

dediğiniz gibi yapayım bakalım inşallah eş tutarlar sabretcem

evet dediğim kuşlardan erkek olanı

teşekkürler yok benimki sadece bi fikirdi gerçekleştirmedim sizin tavsiyenize uyup sabredecegım :)