Karadeniz Pet

Show jumbo konuşma

Robin

Meraklı Üye
Merhaba herkese. ben muhabbet kuşu beslemek istiyorum fakat ufak ırk kuşlar hoşuma gitmiyor en aşağı jumbo boy beğeniyorum ama aklımda güzel bir show jumbo var eve alıp tek başına baksam konuşup hareketli bir kuş olur mu yoksa nereye koysam orda put gibi kalır mı ? Ayrıca milyarlık vasıflı kuşlardan bahsetmiyorum 400 500 TL lik normal vasıflarda bir showdan bahsediyorum. Yoksa hareketli olsun konuşsun diye kırık bir kuş mu almalıyım

Bende show jumbo var. 45 gunlukken almistim simdi neredeyse bir yasina girdi ve epey geveze bir kus oldu. Biz evdeyken de surekli disarida. Epey hareketli. Genelde daha kucuk kuslara gore daha durgun olduklari soylenir ama ben pek bi fark goremedim açıkçası.

Merhaba herkese. ben muhabbet kuşu beslemek istiyorum fakat ufak ırk kuşlar hoşuma gitmiyor en aşağı jumbo boy beğeniyorum ama aklımda güzel bir show jumbo var eve alıp tek başına baksam konuşup hareketli bir kuş olur mu yoksa nereye koysam orda put gibi kalır mı ? Ayrıca milyarlık vasıflı kuşlardan bahsetmiyorum 400 500 TL lik normal vasıflarda bir showdan bahsediyorum. Yoksa hareketli olsun konuşsun diye kırık bir kuş mu almalıyım
show jumbolar genel olarak yerli ve çeklere göre daha hantal hayvanlardır tabi hele evde tek beslenecekse haraketliği az olabiliyor diğer türlere göre daha az öterler. tabi her kuşun karakter yapısı farklıdır. evde besleyip konuşturmak oyuncu olmasını istediniz bir kuş istiyor iseniz size klasik jumbo türünü öneririm veya gayet kaliteli piyasada bulunan jumbo- çek kırmalarını

Geri