petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Show Jumbo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmed Demir tarafından 8 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    S.a bes yasindaki show jumbo erkegin yavrusu olurmu ciftlesebilirmi ?

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    5 yasinda ki erkek kusum ciftlesti, disi 2 yas civari idi, 6 yumurtalari oldu, ama disi dogru duzgun yatmadigi icin, yavru alamadim.
    Ayni erkek su an 6 aylik disilerin pesinden kosturuyor.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Erkek muhabbetler bakımlarına bağlı olarak 5-6 hatta daha fazla yaşlarda da çiftleşip yavru sahibi olabilirler.

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Tesekkur ederim erkek 5 disi 3 yasinda gayet uygun fiyat erkegin yasindan dolayi bir ciftim var ikinci bir cift tavsiye edermisiniz ileride cogalinca naparim diyorum kararsizim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

Tavsiye edermisiniz iki cift evde bakicam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:43 --

Show jumbo yavrularini bileziksiz olarak degerllendirebilirmiyim iki cift evde cok gurultu yapatmi

5. Hüseyin gündüz

Beğenileri:
    1
    Kuştan kuşad degisir

Sayfayı Paylaş