Karadeniz Pet

Show Jumbolar ve PVC kafes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan Uçar

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
satışı suan için iptal ediyorum güncel fotolar çekilip akişam tekrar eklenecektir.

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar kardeşim.

Son düzenleme:
[MENTION=3564]Ercan Uçar[/MENTION] Ercan'ım hayırlısı mı olsun diyeyim, hayırdır mı diyeyim?

Son düzenleme:
[MENTION=3564]Ercan Uçar[/MENTION] Ercan'ım hayırlısı mı olsun diyeyim, hayırdır mı diyeyim?

Abi yakında düğünüm olucak gerçi 5-6 ay daha varda evi tutmama bizim hatun şimdiden sıkıntı yapmaya başladı . şimdi tutucağım evde de yer olurmu olmazmı bilmiyorum o yüzden kendimi hiç sıkıntıya sokmamak adına satıyorum 1 takım kendime ayırdım çifthanede bakıcam anlıcağın 1 takıma müsade var ee birde sakamız var kuş olayı benim için suan için maximum 2 kafes :)

Zaten farkındasındır işlerden güçlerden foruma bile giremiyorum işlerde yoğun o yüzden böylesini daha hayırlı gördüm . Hobi olarak tek takımla oyalanırım artık.

Abi yakında düğünüm olucak gerçi 5-6 ay daha varda evi tutmama bizim hatun şimdiden sıkıntı yapmaya başladı . şimdi tutucağım evde de yer olurmu olmazmı bilmiyorum o yüzden kendimi hiç sıkıntıya sokmamak adına satıyorum 1 takım kendime ayırdım çifthanede bakıcam anlıcağın 1 takıma müsade var ee birde sakamız var kuş olayı benim için suan için maximum 2 kafes :)

Zaten farkındasındır işlerden güçlerden foruma bile giremiyorum işlerde yoğun o yüzden böylesini daha hayırlı gördüm . Hobi olarak tek takımla oyalanırım artık.
Hadi bakalım hayırlısı olsun o zaman kardeşim. Allah utandırmasın. Evet bu ara forumda da yoksun farkettim. Hatta arayacaktım ne oldu diye ki, sen yazdın :) Sen o 1 takımdan yine 5-6 takıma çıkarırsın yakında ;)

Alacak arkadaşlar için kaçırılmaması gereken kuşlar. Hem satıcı adam, hem kuşlar çok sağlamdır.

maaşallah kuşlarınıza alana satana hayırlı olsun,müstakbel eşiniz hanımefendiye hak veriyorum bence düğüne kadar tüm kuşlarınızı elden çıkartsanız daha iyi olur,evliliğin ilerleyen yıllarında tekrar başlarsınız.bayanlar ilginin üzerlerinde olmasını isterler...maksat tatsızlık çıkmasın.

maaşallah kuşlarınıza alana satana hayırlı olsun,müstakbel eşiniz hanımefendiye hak veriyorum bence düğüne kadar tüm kuşlarınızı elden çıkartsanız daha iyi olur,evliliğin ilerleyen yıllarında tekrar başlarsınız.bayanlar ilginin üzerlerinde olmasını isterler...maksat tatsızlık çıkmasın.

Aynen öyle abi çok güzel özetlemişsiniz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:23 -->-> Daha önceki mesaj 11:22 --

ercan kardeşim hayırlısı olsun.yine güzel kuşlar uygun fiyat maşallah kardeşim

Sağol berkay abi teşekkür ederim .

Son düzenleme:
Maşallah hayırlı satışlar.
Kuşlar çok şahane kuslardir :)

Fatih Çevik

Hayırlı satışlar. Kafesi şehir dışı gönderim yapabilir misiniz?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...