petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Show ve Jumbo farklı mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 25 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar sahiplenmek için show ya da jumbo muhabbet kuşu bakıyorum da bazen show jumbo yazıyor bazen show bazen jumbo fark nedir nasıl anlaşılır?

2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    farklı evet ikiside ayrı ırk

3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    nasıl ayırt edebiliriz peki yazın ankaradayım ordan almak istiyorum da güvenilir üreticilere ulaşmak istiyorum

4. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  5. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
  6. baskentli06

Beğenileri:
    2
    vasıf olayından dolayı fiyat değişir bu yüzden show kuşları yarışma duruş şekil kuşlarıdır jumbolar ise iri anlamına geldiği için iri kuşlardır ingiliz ırkında daha yakındır jumbo kuşlar

7. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Yavruyken bunu tespit etmek de zor olur petshoplara güvenmiyorum zaten ben birçoğu satmak için her türlü yalanı söyler

Sayfayı Paylaş