Karadeniz Pet

Showlarım

Hakan Donat

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar. Yeni kuşlarım için yardımınıza ihtiyacım var. Kuşlar çok küçük olduğu için cinsiyetlerini ayıramadım aldığım arkadaş grinin erkek, mavinin dişi olduğunu söyledi ama ikisi de erkek gibi geldi bana. Yavru kuşların cinsiyet tayininde iyi değilim açıkçası sizlere danışmak istedim. Kafamda soru işareti kalmasın diye. Cinsiyetleri hakkında yorumlarınız nedir acaba?

Yeni halleri

Son düzenleme:
Bana da bir erkek bir dişi gibi geldi

Son düzenleme:
Her ikiside erkek gibi görünüyor.
Hayırlı olsun, gule gule besleyin.

Her ikiside erkek gibi gozukuyor birazdaha foto atarmisiniz

Merhaba arkadaşlar. Yeni kuşlarım için yardımınıza ihtiyacım var. Kuşlar çok küçük olduğu için cinsiyetlerini ayıramadım aldığım arkadaş grinin erkek, mavinin dişi olduğunu söyledi ama ikisi de aynı renkte gibi geldi bana. Yavru kuşların cinsiyet tayininde iyi değilim açıkçası sizlere danışmak istedim. Kafamda soru işareti kalmasın diye. Cinsiyetleri hakkında yorumlarınız nedir acaba?

2 side Erkek Geldi banada Yinede Ustalar Daha iyi bilir...

Arkadaşlar yeni fotolar ekledim. Kesin olarak ben de emin değilim. Biri erkek biri dişi diye aldım eve geldim ikisi de erkek gibi göründü bana da şimdi eğer öyleyse değiştirmeye de kıyamam ikisini de :(

Son düzenleme:
İkisi de erkek bence.

Başka yorum lütfen.

Bence aldığınız kişi doğru söylüyor ama 1 2 aya daha netleşir. Maşaallah kuşlarınıza

Teşekkür ederim arkadaşlar. Ben aldığım arkadaşa güveniyorum da tam belli olmadığı için farklı yorumlar almak istedim. Olabilir gözden kaçma veya yanılma gibi şeyler.

Agacım ikisi de erkek kuşların

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar uzun süre geçti kuşların yeni fotolarını da attım. Yeni hallerini de göz önünde bulundurarak cinsiyetleri hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Muhtmelen ikiside disiye donecek gibi

Renkli burnu olan her kuş erkek değildir. Ortası beyaz
04r5qB.jpg

Tabi biraz daha bekleyin , dönüşebilir

Son düzenleme:
Teşekkür ederim arkadaşlar.