Karadeniz Pet

Showlarımın yavruları yakındaaaaa :)

ilk erkeğe bayıldım serkan .estafurullah kardeş bizimkiler sıradan kuşya

maşallah hayırlı olsun serkan bey ilk resimdeki erkeğe özellikle bayıldım çok güzel duruyor hepsi birbirinden güzel maşallah

maşallah çok güzeller sağlıklı yavrular alırsın inşallah.

Hayırlı olsun abi, saglıklı nice yavrulara inşallah.

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 aydan sonra SHOW JUMBOLARIMIN da 3. yumurtasını yaptı :)

Herşey yolunda ilerliyor , yakında yavrularla karşınızda olacağız...

30trzhu.jpg

Saolasın Mehmet usta..

Hayırlı olsun dayıcım

Saol Ezel kardeşim..Gör bak jumbo yavrusu nasıl olurmuş :) Bomba gibi çıkacaklar inşallah..

Evlenene veya ayrı eve çıkana kadar gözümüzü seninkilerle doyuracaz napalım.Valide yeter 5 kuş diyor daha getirme eve sokmam dedi.Ama lutino büyüsün 6. yıda eve sokacam.
p05kh.jpg
Ayrı eve çıkınca jumboya döncem dayıııııııııııı.

Ezel jumboyu çok seviyorum gerçekten görünüm olarak heybetli ve kaliteli kuş ama gel gelelim çok nazlı kuşlar , baya zor ürüyen türler , heleki ev ortamında yavru almak imkansız gibi bişey , ama ben Allah ın izniyle yaptığım iksirlerle :) aldım yumurta ve yavrularını , almayada devam edeceğim inşallah..

Darısı bekleyenlerin başına.

Amin farkındayım dayı, birçok jumbosu olupta yavru alamayan tanıdıklarım var istanbulda vermedikleri destek kalmadı[protein vs vs].

İştesorun orda ne verirsen ver malesef işe yaramıyor..Bide şöyle bir durum var , biliyorsunuz kızışmaları için kuşlarımıza mama veriyoruz , ama jumbolara verin bakalım haftada 3 kez mamayı ne oluyor :) davul gibi şişip yağlanıyorlar sonra köşeyeçekilip pısıyorlar..

Hem canlı hem sağlıklı hemde vitaminli olması gerekiyor ama yağlanmadan..

Sonuç olarak dengeli beslenme , iyi bakım , hijyen ve organik takviyelerle olmazı başarabilirsiniz..

Yumurtadan çıkmış hallerini merakla bekliyorum serkan abi maşallaaah :)
Bende kuş sayımı artırmak isterdim hatta bu aylarda ankaraya geleceğim sizlerden bi çift alıp dönmek geldi aklıma ama sesleri evde sorun oluyor o yüzden şimdilik sabit tutuyorum sayılarını :)

Yumurtadan çıkmış hallerini merakla bekliyorum serkan abi maşallaaah :)
Bende kuş sayımı artırmak isterdim hatta bu aylarda ankaraya geleceğim sizlerden bi çift alıp dönmek geldi aklıma ama sesleri evde sorun oluyor o yüzden şimdilik sabit tutuyorum sayılarını :)

Saol Alı Alp kardeşim yakın zamanda inşallah yavrularında resimlerini paylaşacağım..

maaaşaaallaaaahhhhhhhhh serkaaaannnn allah evliliklerinide göstersin allah analı babalı büyütsünnnn

Saol Murat abim , darısı senin jumboların başına..