Karadeniz Pet

show'mu ingilizmi

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
N

Nilgün BULUT

Guest
arkadaşlar ingiliz muhabbet kuşumu yoksa showmu önerirsiniz.not:kesinlikle show amaçlı değil tamamen güçlü bir bağ kurmak için alacağım.amacım yarısmalara katmak değildir.tek olarak besleyeceğim üretim düşünmüyorum.
bana yakın olsun yeter showlarda hepsinin kafa tüyleri gözünümü örter,birde showların deri ve tüy problemleri cpk oluyormus.böyle bişi duydunuzmu yada tecrübe ettinizmi.tüyden kastım dökülmesi değil,çok yıpranık bir görüntüye dönüyormus büyüdükce.görüntüsü bozuluyor sanki.onları beğenmiyorum.ama hala ikisi arasındaki görsel farklılıkları bilemiyorum.buyuzden danışmak istedim.

teşekkürler
saygılarımla

bence ingiliz. dediğiniz gibi showların mantar konusunda sıkıntısı çok oluyormuş. hatta iri kırık ingilizler çok güzel oluyor iri ve kafası daha normal ama tercih sizin tabi.

hehe bende bu cevabı bekliyordum.tmm şimdi gönül rahatlığı ile ingiliz alabilirim.teşekkürler ercan bey

önemli değil. tabi ki bu benim tercihim ve önerim başkaları ne der bilinmez :)

ya aslında bu showların gözlerini örten tüylerini sevmiyorum ama aralarındaki farkı tam çözemedim.ingilizlerinde o kızgın bakışlarına hastayım.sanırım ingiliz daha doğru karar olacaktır.mantar kuşun ölümüne sebep olabiliyormus okumustum biyerde.ilerlerse eğer.

ya aslında bu showların gözlerini örten tüylerini sevmiyorum ama aralarındaki farkı tam çözemedim.ingilizlerinde o kızgın bakışlarına hastayım.sanırım ingiliz daha doğru karar olacaktır.mantar kuşun ölümüne sebep olabiliyormus okumustum biyerde.ilerlerse eğer.

ya evet ingiliz ve kırıkların kısık gözle sinirli gibi bakmaları süper bu konuda hak vermeden geçemeyeceğim bide bel büküklükleri ve kafalarının sürekli dik olmasıda ayrı bi hava katıyor onlara :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

ama denizlide o vasıfta bir kuş bulmak çok zor bulsanızda petshoplar 100 tl bazı özel mesajlardan da 250 tl fiyat geliyor. denizlide zor işim :)

yoooooo üreten bi bayan var hemde bilezikli telini yazdım özelden

bütün Jumboların tüyleri gözlerini örtmüyor hatta o gözü tüyle kapalı olanlardan türkiyede oldukça az. ayrıca büyüdükçe yütleri felanda karışmıyor gayet sağlıklı oluyor bakımları iyi olursa elbette

Geri